Wednesday, 11 December, 2019
Τελευταίες Ειδήσεις
Home / Αθλητικά / Η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής

Η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής

Η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη (11/9)στα γραφεία της ΕΠΟ. Η πρώτη αγωνιστική θα γίνει στις 22 Σεπτεμβρίου

Από το πρόγραμμά της πρεμιέρας ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Εθνικού με τον Φωστήρα για τον 5ο όμιλο.
Σε ότι έχει να κάνει με τα μπαράζ της Football League, αυτά θα ξεκινήσουν μετά τις 29 Μαρτίου, με τις ομάδες να παίρνουν ρεπό δυο εβδομάδες τα Χριστούγεννα.
Αναλυτικά, ολόκληρο το πρόγραμμα όλων των ομίλων
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική -14η
Αετός Ορφανού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός
2η αγωνιστική – 15η
Κιλκισιακός – Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός – Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού
3η αγωνιστική – 16η
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός
4η αγωνιστική – 17η
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης

5η αγωνιστική – 18η
Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική – 19η
Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

7η αγωνιστική -20η
Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

8η αγωνιστική – 21η
Ορφέας Puma Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης
9η αγωνιστική – 22η
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός- Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου- Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας
10η αγωνιστική – 23η
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου – Πότου
11η αγωνιστική – 24η
Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
12η αγωνιστική – 25η
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική – 26η
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού

2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική – 16η

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

2η αγωνιστική – 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η αγωνιστική – 18η

ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης
4η αγωνιστική – 19η
ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς
Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης
Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας
Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου
5η αγωνιστική – 20ή
ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα
Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
6η αγωνιστική – 21η
Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα
Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Ρεπό: ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
7η αγωνιστική – 22η
ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας
Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα
Εδεσσαϊκός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός
8η αγωνιστική – 23η
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα
Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών
Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός
ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
9η αγωνιστική – 24η
ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα
Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
10η αγωνιστική – 25η
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς
11η αγωνιστική – 26η
ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας
12η αγωνιστική – 27η
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα
Εδεσσαϊκός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών
13η αγωνιστική – 28η
ΑΟ Σειρήνα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Μακεδονικός-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας
Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Εδεσσαϊκός
14η αγωνιστική 29η
Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς
Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Μ. Αλέξ. Τρικάλων
15η αγωνιστική – 30ή
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας
Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών
Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική – 14η
ΑΣ Μετέωρα – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη – Ποταμιά
ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά – Αλμυρός
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας
2η αγωνιστική – 15η
Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας
Ποταμιά – Διγενής Νεοχωρίου
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς
Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας
3η αγωνιστική – 16η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Ποταμιά
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – Αλμυρός
4η αγωνιστική – 17η
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου – Πιερικός
ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός
5η αγωνιστική – 18η
ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη
Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αλμυρός – Ποταμιά
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου
6η αγωνιστική- 19η
Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός
Αταλάντη – Αλμυρός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων
Ποταμιά – Δίας Δίου
7η αγωνιστική – 20η
ΑΣ Μετέωρα- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς
Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά
Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Αταλάντη
Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου
8η αγωνιστική – 21η
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Θησέας Αγριάς – Αλμυρός
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά
Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική – 22η
ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός
Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς
Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας -.Αταλάντη

10η αγωνιστική – 23η
Αλμυρός – ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας -Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά
Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική -24η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Δίας Δίου – Αλμυρός
Ποταμιά – Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας
Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς
Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική – 25η
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά
Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός – Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου
Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική -26η
ΑΣ Μετέωρα – Ποταμιά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου
Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων
ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός
Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς

4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική – 15η
Τηλυκράτης 2014 – ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός – μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Μεσολογγίου
Αχερών Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζας.- Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η αγωνιστική – 16η
Θιναλιακός – Τηλυκράτης 2014
ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης- Αχερών Καναλακίου
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζας
Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η αγωνιστική – 17η
Τηλυκράτης 2014 – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Θιναλιακός
Αχερών Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πρέβεζας – Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης
Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η αγωνιστική – 18η
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2014
Απόλλων Ευπαλίου – Αχερών Καναλακίου
Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζας
ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η αγωνιστική – 19η
Τηλυκράτης 2014 – Αχερών Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου
Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η αγωνιστική – 20η
ΠΑΣ Πρέβεζας – Τηλυκράτης 2014
Αχερών Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης
7η αγωνιστική – 21η
Τηλυκράτης 2014 – Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχερών Καναλακίου
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός
Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής
8η αγωνιστική – 22η
Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης 2014
Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Πρέβεζας – Σούλι Παραμυθιάς
Αχερών Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα
Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής
9η αγωνιστική – 22η
Τηλυκράτης 2014 – Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζας
Μακεδονικός Φούφα – Αχερών Καναλακίου
ΑΟ Ανατολής – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός
10η αγωνιστική – 23η
Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης 2014
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Ανατολής
Αχερών Καναλακίου – Θιναλιακός
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου
11η αγωνιστική – 24η
Τηλυκράτης 2014 – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας
Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας
Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζας
Αχερών Καναλακίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
12η αγωνιστική – 25η
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 2014
ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός
Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΠΑΣ Πρέβεζας – Αχερών Καναλακίου
13η αγωνιστική – 26η
Τηλυκράτης 2014 – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης
Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου
Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχερών Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζας
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική – 14η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Σ Άνω Μεράς
ΑΠΟ Ακράτητος – Κηφισιά
Εθνικός – Φωστήρας
ΑΕ Μοσχάτου – ΑΟ Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού
Ηλυσιακός – Καλλιθέα
Κερατσίνι – ΑΣ Αγίων Αναργύρων
2η αγωνιστική – 15η
ΑΠΟ Ακράτητος – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
ΑΣ Άνω Μεράς – Εθνικός
Κηφισιά – ΑΕ Μοσχάτου
Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου
ΑΟ Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός
Ερμής Κορυδαλλού – Κερατσίνι
Καλλιθέα – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
3η αγωνιστική – 16η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Εθνικός
ΑΕ Μοσχάτου – ΑΠΟ Ακράτητος
Θύελλα Καμαρίου – ΑΣ Άνω Μεράς
Ηλυσιακός – Κηφισιά
Κερατσίνι – Φωστήρας
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΟ Πανθηραϊκός
Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού
4η αγωνιστική – 17η
ΑΕ Μοσχάτου – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου
ΑΠΟ Ακράτητος – Ηλυσιακός
ΑΣ Άνω Μεράς- Κερατσίνι
Κηφισιά – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Φωστήρας – Καλλιθέα
ΑΟ Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού
5η αγωνιστική – 18η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός – ΑΕ Μοσχάτου
Κερατσίνι – Εθνικός
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΠΟ Ακράτητος
Καλλιθέα – ΑΣ Άνω Μεράς
Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά
ΑΟ Πανθηραϊκός – Φωστήρας
6η αγωνιστική – 29η
Ηλυσιακός – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι
ΑΕ Μοσχάτου – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Εθνικός – Καλλιθέα
ΑΠΟ Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού
ΑΣ Άνω Μεράς – ΑΟ Πανθηραϊκός
Κηφισιά – Φωστήρας
7η αγωνιστική – 20η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Κερατσίνι
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Ηλυσιακός
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου
ΑΟ Πανθηραϊκός – Εθνικός
Φωστήρας – ΑΠΟ Ακράτητος
Κηφισιά – ΑΣ Άνω Μεράς
8η αγωνιστική -21η
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Κερατσίνι – Καλλιθέα
Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού
Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Πανθηραϊκός
ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας
Εθνικός – Κηφισιά
ΑΠΟ Ακράτητος – ΑΣ Άνω Μεράς
9η αγωνιστική – 22η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Καλλιθέα
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Αγίων Αναργύρων
ΑΟ Πανθηραϊκός – Κερατσίνι
Φωστήρας – Ηλυσιακός
Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου
ΑΣ Άνω Μεράς – ΑΕ Μοσχάτου
Εθνικός – ΑΠΟ Ακράτητος
10η αγωνιστική – 23η
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Καλλιθέα – ΑΟ Πανθηραϊκός
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Φωστήρας
Κερατσίνι – Κηφισιά
Ηλυσιακός – ΑΣ Άνω Μεράς
Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Ακράτητος
ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός
11η αγωνιστική – 24η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – ΑΟ Πανθηραϊκός
Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού
Κηφισιά – Καλλιθέα
ΑΣ Άνω Μεράς – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
ΑΠΟ Ακράτητος- Κερατσίνι
Εθνικός – Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Μοσχάτου
12η αγωνιστική – 25η
Φωστήρας – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
ΑΟ Πανθηραϊκός – Κηφισιά
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Άνω Μεράς
Καλλιθέα – ΑΠΟ Ακράτητος
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Εθνικός
Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου
Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου
13η αγωνιστική – 26η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Κηφισιά
ΑΣ Άνω Μεράς – Φωστήρας
ΑΠΟ Ακράτητος-ΑΟ Πανθηραϊκός
Εθνικός – Ερμής Κορυδαλλού
ΑΕ Μοσχάτου – Καλλιθέα
Θύελλα Καμαρίου – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Κερατσίνι -Ηλυσιακός
6ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική – 14η
Παλληνιακός – ΑΣ Ρόδος
Παναρκαδικός – ΑΣ Κόρινθος 2006
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΟ Υπάτου
ΠΑΣ Κιθαιρών- Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός – ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων – ΓΣ Μαρκό
Ρεπό: Αιολικός
2η αγωνιστική – 15η
Αιολικός – Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος – Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΠΑΣ Κιθαιρών
ΑΟ Υπάτου- Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΕΚ Τρίπολης- ΓΣ Μαρκό
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης
3η αγωνιστική- 16η
Παλληνιακός – Παναρκαδικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης -Αιολικός
ΠΑΣ Κιθαιρών -ΑΣ Ρόδος
Αήττητος Σπάτων -ΑΣ Κόρινθος 2006
ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Υπάτου
ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αχαρναϊκός
4η αγωνιστική – 17η
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παλληνιακός
Παναρκαδικός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Αιολικός – Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος – Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΑΕΚ Τρίπολης
ΑΟ Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: ΓΣ Μαρκό
5η αγωνιστική – 18η
Παλληνιακός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Αχαρναϊκός – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός
ΓΣ Μαρκό – Αιολικός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΣ Ρόδος
ΑΟ Υπάτου – ΑΣ Κόρινθος 2006
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
6η αγωνιστική – 19η
Αχαρναϊκός – Παλληνιακός
ΠΑΣ Κιθαιρών- Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΓΣ Μαρκό
Παναρκαδικός – ΑΕΚ Τρίπολης
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Υπάτου
Ρεπό: ΑΣ Κόρινθος 2006
7η αγωνιστική- 20η
Παλληνιακός – Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Μαρκό- Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΠΑΣ Κιθαιρών
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου – Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αιολικός
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος
8η αγωνιστική – 21η
ΓΣ Μαρκό – Παλληνιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΕΚ Τρίπολης
Αχαρναϊκός- Θύελλα Ραφήνας
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Νέας Αρτάκης -ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός – ΑΣ Ρόδος
Ρεπό: Παναρκαδικός
9η αγωνιστική – 22η
Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης
Θύελλα Ραφήνας – ΓΣ Μαρκό
ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Παναρκαδικός – Αιολικός
Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών
10η αγωνιστική – 23η
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΟ Υπάτου
ΓΣ Μαρκό – ΑΣ Κόρινθος 2006
Αχαρναϊκός – ΑΣ Ρόδος
ΠΑΣ Κιθαιρών – Αιολικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παναρκαδικός
Ρεπό:Αήττητος Σπάτων
11η αγωνιστική – 24η
Παλληνιακός – ΑΟ Υπάτου
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος – ΓΣ Μαρκό
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων
Παναρκαδικός – Αχαρναϊκός
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης
12η αγωνιστική – 25η
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Παλληνιακός
Θύελλα Ραφήνας – ΑΣ Ρόδος
ΑΕΚ Τρίπολης – Αιολικός
ΓΣ Μαρκό- Παναρκαδικός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αχαρναϊκός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου
13η αγωνιστική – 26η
ΑΣ Ρόδος – ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός – ΑΟ Υπάτου
Παναρκαδικός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΕΚ Τρίπολης
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΓΣ Μαρκό
Αήττητος Σπάτων – Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παλληνιακός
7ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική – 14η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβί
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός
Ναύπλιο 2017- Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός
2η αγωνιστική – 15η
Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΟ Η Σπάρτη
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Τσιλιβί – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός
3η αγωνιστική – 16η
ΠΟ Η Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών
4η αγωνιστική – 17η
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΠΟ Η Σπάρτη
Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Τσιλιβί – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός
Παναργειακός – Θύελλα Πατρών
5η αγωνιστική – 18η
ΠΟ Η Σπάρτη – Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβί
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
6η αγωνιστική – 19η
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΟ Η Σπάρτη
Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη- Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου
7η αγωνιστική – 20η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανηλειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017
Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΟ Τσιλιβί – ΠΑΟ Βάρδας
8η αγωνιστική – 21η
Πανηλειακός – ΠΟ Η Σπάρτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος- Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών
Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβί
Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας
9η αγωνιστική – 22η
ΠΟ Η Σπάρτη – Πανγυθεατικός
Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός
Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Τσιλιβί – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων
10η αγωνιστική – 23η
Θύελλα Πατρών – ΠΟ Η Σπάρτη
Πανγυθεατικός – Παναργειακός
Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη
11η αγωνιστική – 24η
ΠΟ Η Σπάρτη – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
ΑΟ Τσιλιβί – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας
Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως
12η αγωνιστική – 25η
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΟ Η Σπάρτη
Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβί
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΕ Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017
13η αγωνιστική – 26η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός
Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΕ Ερμιονίδας
8ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική – 10η
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής
Πανακρωτηριακός – Ηρόδοτος
Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Ο Πόρου
2η αγωνιστική – 11η
ΑΟ Επισκοπής – Πανακρωτηριακός
ΑΟ Πόρου – ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός
Ρεπό: Γιούχτας

3η αγωνιστική – 12η
ΠΟ Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ηρόδοτος
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
4η αγωνιστική – 13η
ΑΟ Επισκοπής – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Πόρου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός
Γιούχτας – ΠΟ Ατσαλένιος
Ρεπό: Ηρόδοτος
5η αγωνιστική – 14η
ΠΟ Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Πανακρωτηριακός
Ηρόδοτος – ΑΟ Πόρου
Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής
6η αγωνιστική – 15η
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Επισκοπής
Γιούχτας – Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΠΟ Ατσαλένιος
Ρεπό: Πανακρωτηριακός
7η αγωνιστική – 16η
ΑΟ Επισκοπής – Γιούχτας
Πανακρωτηριακός – ΑΟ Πόρου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΠΟ Ατσαλένιος
Ηρόδοτος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Ρεθυμνιακός
8η αγωνιστική – 17η
ΠΟ Ατσαλένιος – Ηρόδοτος
Γιούχτας – Πανακρωτηριακός
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου
9η αγωνιστική – 18η
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεθυμνιακός – Γιούχτας
Ηρόδοτος – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιος

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

one × 5 =