Saturday, 26 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (14-15/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (14-15/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2   

ΠΕΛΛΑΣ      15.00
ΠΕΛΛΑ – ΡΙΖΟ  Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΚΥΡΟΥ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ   15.00
ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ – ΑΨΑΛΟΣ  Α1
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.     ΖΙΩΓΛΗΣ

ΙΔΑΣ   15.00
ΙΔΑ – ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ   Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.     ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ   15.00
ΑΡΝΙΣΣΑ – ΒΟΡΕΙΝΟ  Α1ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.

ΟΡΜΑΣ   15.00
ΟΡΜΑ – ΦΟΥΣΤΑΝΗ  Α1ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΑΛΑΤΖΑΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ  15.00
ΔΩΡΟΘΕΑ – ΤΣΑΚΟΙ   Α1ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΒΛΑΔΙΚΑΣ    ΜΙΣΚΟΣ

ΑΞΟΥ  15.00
ΑΞΟΣ – ΑΡΣΕΝΙ  Α2ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.     ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ   15.00
ΜΕΛΙΣΣΙ – ΑΘΥΡΑ    Α2ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.    ΜΗΤΡΟΥ   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    15.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ – Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ   ΣΙΠΚΑΣ  Ι.      ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ   15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ   Α2ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΣΙΠΚΑΣ  Σ.    ΣΚΟΥΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ – ΞΙΦΙΑΝΗ   Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ   ΜΙΛΤΣΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ    15.00
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΔΡΟΣΕΡΟ   Β2
ΤΣΙΠΑΣ  Β.   ΣΙΩΝΗΣ  Α.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΥΤΙΚΟΥ     15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ – ΛΙΠΟΧΩΡΙ   Β2
ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΓΙΑΛΑΜΟΥΊΔΗΣ     ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.

Α.ΛΟΥΚΑ  15.00
Α.ΛΟΥΚΑΣ – ΡΑΧΩΝΑ     Β2
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Α.  ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/2   

ΣΤ.Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ    15.00
Κ.ΒΡΥΣΗ – ΑΣΠΡΟ    Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Ι.     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.

ΑΨΑΛΟΥ     15.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ   Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ    ΖΙΩΓΛΗΣ        ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΣΤ.ΕΔΕΣΣΑΣ   15.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Γ   Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ    15.00
ΡΙΖΑΡΙ – ΜΑΝΔΑΛΟ  Α1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.    ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ   ΚΥΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΝΗΣΙ    Α1ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ    ΣΚΟΥΛΗΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ     15.00
ΓΑΡΕΦΙ – ΥΔΡΑΙΑ    Α1ος
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.     ΖΓΟΥΡΟΣ      ΜΙΣΚΟΣ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ  15.00
ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΚΕΡΑΣΙΑ   Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ – Π.ΗΛΙΑΣ   Α2ος
ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ   ΜΗΤΡΟΥ     ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ    15.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ – ΚΑΛΗ    Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΣΙΠΚΑΣ Σ.     ΠΕΡΔΙΚΑΣ Α.

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ    15.00
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΕΣΩΒΑΛΤΑ   Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ.   ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ    15.00
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ – ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ  Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΣΙΩΝΗΣ  Α.

ΑΓΡΑ  15.00
ΑΓΡΑΣ – ΦΛΑΜΟΥΡΙ  Β1
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ   ΣΙΩΝΗΣ  Β.  ΚΛΑΤΖΙΔΟΥ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ  15.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ – ΖΕΡΒΗ   Β1
ΓΙΑΛΑΜΟΥΊΔΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε – ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Ν.

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ  15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ – ΜΕΣΗΜΕΡΙ  Β1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΑΛΑΤΖΑΣ    ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ   15.00
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ    Β1
ΓΑΤΣΟΣ   ΚΟΓΙΟΣ   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ   15.00
ΓΥΨΟΧΩΡΙ – ΔΑΜΙΑΝΟ  Β2
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.   ΜΗΤΩΝΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου