Thursday, 24 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (28-29/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (28-29/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3

ΑΓΡΑ  16.00
ΝΗΣΙ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ    Α1ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ   ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

ΤΣΑΚΩΝ   16.00
ΤΣΑΚΟΙ-ΦΟΥΣΤΑΝΗ   Α1ος
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΠΙΛΤΣΗΣ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ  16.00
ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΒΟΡΕΙΝΟ  Α1ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΒΛΑΔΙΚΑΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ   16.00
ΚΕΡΑΣΙΑ-ΥΔΡΑΙΑ    Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.  ΣΚΟΥΛΗΣ  ΑΡΕΣΤΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ   16.00
ΔΩΡΟΘΕΑ-ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ  Α1ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΑΛΑΤΖΑΣ   ΚΥΡΟΥ

ΟΡΜΑΣ   16.00
ΟΡΜΑ-ΙΔΑ   Α1ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ  ΚΟΓΙΟΣ  ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ    16.00
ΑΡΝΙΣΣΑ-ΓΑΡΕΦΙ   Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ  ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

Π. ΗΛΙΑ  16.00
Π. ΗΛΙΑΣ-ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ   Α2ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.    ΜΗΤΩΝΑΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   16.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ  Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ     ΜΗΤΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ   16.00
ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ-ΜΕΣΗΜΕΡΙ   Β1
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ   ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ  16.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ-ΑΓΡΑΣ   Β1
ΤΣΙΠΑΣ Β.   ΜΙΣΚΟΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3                                                                   

ΡΙΖΟΥ   16.00
ΡΙΖΟ-Ν. ΠΕΛΛΑ  Α1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΤΣΙΠΑΣ  Δ.    ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ    16.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΜΑΝΔΑΛΟ   Α1
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΚΥΡΟΥ   ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ   16.00
ΡΙΖΑΡΙ-ΑΛΜΩΠΟΣ   Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΑΨΑΛΟΥ   16.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΑΣΠΡΟ  Α1
ΓΙΑΛΑΜΟΥΊΔΗΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Ι.   ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ    16.00
ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ-ΠΕΛΛΑ   Α1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.  ΠΙΛΤΣΗΣ      ΔΕΛΛΙΟΣ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ   16.00
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ-ΑΡΣΕΝΙ   Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ    ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ   16.00
Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ  Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ   ΜΙΣΚΟΣ

ΚΑΛΗΣ  16.00
ΚΑΛΗ-ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ   Α2ος
ΖΓΟΥΡΟΣ   ΣΚΟΥΛΗΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΑΘΥΡΩΝ   16.00
ΑΘΥΡΑ-Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ   ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ   ΒΛΑΔΙΚΑΣ

ΑΞΟΥ     16.00
ΑΞΟΣ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ       Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ  ΠΕΡΔΙΚΑΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   16.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ-ΜΕΛΙΣΣΙ   Α2ος
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.    ΜΗΤΡΟΥ     ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ  16.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ-ΣΤΑΥΡΟΔΡΜΙ   Α2ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ  ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.  ΤΣΙΠΑΣ Β.

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ  16.00
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ-ΞΙΦΙΑΝΗ   Β1
ΓΑΤΣΟΣ   ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ    ΚΟΓΙΟΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ  16.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΖΕΡΒΗ   Β1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΡΕΣΤΗΣ   ΑΛΑΤΖΑΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ   16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε-ΣΩΣΑΝΔΡΑ  Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΜΙΛΤΣΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου