Wednesday, 23 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (7-8/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (7-8/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/2

ΜΑΝΔΑΛΟΥ  15.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΠΕΛΛΑ      Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ      ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ – Ν.ΠΕΛΛΑ  Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ        ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ       ΤΣΙΠΑΣ  Β.

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   15.00
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ – ΑΡΝΙΣΣΑ     Α1ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ         ΔΕΛΛΙΟΣ              ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ  15.00
ΥΔΡΑΙΑ – ΟΡΜΑ  Α1ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ         ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ     ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ  15.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ – ΔΩΡΟΘΕΑ    Α1ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΥ      ΚΥΡΟΥ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  15.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΕΡΑΣΙΑ  Α1ος
ΓΙΑΓΚΟΣ       ΖΙΩΓΛΗΣ       ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00
ΑΡΣΕΝΙ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ  Α2ος
ΓΙΑΛΑΜΟΥΊΔΗΣ   ΖΓΟΥΡΟΣ   ΜΙΣΚΟΣ

ΑΞΟΥ  15.00
ΑΞΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙ     Α2ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΣΚΟΥΛΗΣ   ΑΛΑΤΖΑΣ

Π.ΗΛΙΑ 15.00
Π.ΗΛΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ  Α2ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ  ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΚΑΛΗΣ  15.00
ΚΑΛΗ – Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος
ΑΡΓΥΡΟΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Ι.    ΠΙΛΤΣΗΣ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ   15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ – ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ  Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.  ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   15.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ – ΣΩΣΑΝΔΡΑ  Β1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΕΣΗΜΕΡΙ – ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ  Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ   Δ.       ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Ν.

ΔΡΟΣΕΡΟΥ  15.00
ΔΡΟΣΕΡΟ – ΓΥΨΟΧΩΡΙ  Β2
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ   ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Α.       ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΙΑΣ  15.00
ΠΕΤΡΙΑ – Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ   Β2
ΒΛΑΔΙΚΑΣ      ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ      ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/2                                                                     

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  11.00
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ      Β1
ΑΡΕΣΤΗΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ       ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ  Α1
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΡΙΖΟΥ    15.00
ΡΙΖΟ – ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ  Α1
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ    ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ   ΜΗΤΡΟΥ

ΑΨΑΛΟΥ  15.00
ΑΨΑΛΟΣ – Κ.ΒΡΥΣΗ  Α1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ   ΑΡΓΥΡΟΣ

ΑΣΠΡΟΥ  15.00
ΑΣΠΡΟ – ΡΙΖΑΡΙ Α1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΝΗΣΙ – ΙΔΑ  Α1ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΚΟΓΙΟΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ  15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΓΑΡΕΦΙ  Α1ος
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ    ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.       ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΤΣΑΚΩΝ  15.00
ΤΣΑΚΟΙ – ΠΡΟΜΑΧΟΙ  Α1ος
ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ     ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.    ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ

ΑΘΥΡΩΝ  15.00
ΑΘΥΡΑ – ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ     Α2ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ       ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ      15.00
Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ    Α2ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΑΛΑΤΖΑΣ   ΓΙΑΛΑΜΟΥΙΔΗΣ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ  15.00
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ – ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ  Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΣΙΠΚΑΣ  Ι.    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΑ     15.00
ΑΓΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε   Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Α.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Ν.

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΖΕΡΒΗ – ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ  Β1
ΤΣΙΠΑΣ  Β.     ΖΓΟΥΡΟΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ  15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ    Β1
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΣΚΟΥΛΗΣ    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ

ΡΑΧΩΝΑΣ  15.00
ΡΑΧΩΝΑ – ΔΑΜΙΑΝΟ  Β2
ΖΙΩΓΛΗΣ     ΜΗΤΩΝΑΣ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ  15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ – Α.ΛΟΥΚΑΣ   Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ  ΣΙΩΝΗΣ  Α.   ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου