Monday, 28 September, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (14-15/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (14-15/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική

ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική

ΙΔΑΣ 15.00
ΜΑΚ.ΙΔΑΣ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ.

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΟΡΜΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική

ΑΞΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00
Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

Α. ΛΟΥΚΑ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00
ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

ΑΨΑΛΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ Π. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΠΕΡΙΚ.ΚΑΡΑΤΖ. – ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου