Friday, 25 September, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (17-18/1) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (17-18/1) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/1

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΟΡΜΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΜΑΚ.ΙΔΑΣ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚ.ΚΑΡΑΤΖ.

ΞΙΦΙΑΝΗΣ 15.00
ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

Α. ΛΟΥΚΑ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 15.00
Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/1

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ Π.

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου