Monday, 21 September, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (21-22/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (21-22/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ

ΑΘΥΡΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

ΞΙΦΙΑΝΗΣ 15.00
ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/2

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική

ΡΙΖΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική

.ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΜΑΚ.ΙΔΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 21η αγωνιστική

Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣ ΑΓΡΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ Π.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/2

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.30
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου