Saturday, 19 September, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (7-8/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (7-8/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/2

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 20η αγωνιστική

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 21η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ. – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΞΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

Π. ΗΛΙΑ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚ.ΚΑΡΑΤΖ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/2

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 21η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΡΙΖΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΑΨΑΛΟΥ 15.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΜΑΚ.ΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

ΑΘΥΡΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ Π.

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου