Saturday, 19 October, 2019
Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων 24, 25, 26 – 28/3/2018

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων 24, 25, 26 – 28/3/2018

Ανακοινώθηκε (διορθωμένο) από την ΕΠΣ Πέλλας το πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων:ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.03.2018
ΠΑΙΔΩΝ 14η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 14.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΥΔΡΑΙΑΣ 12.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 14.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 13η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 14η αγωνιστική

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 14η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2 × four =