Tuesday, 19 January, 2021

ΕΠΣ Πέλλας: Τελικά Αποτελέσματα αγώνων της Κυριακής 18/03/2018

Δείτε τα τελικά Αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας, σήμερα Κυριακή 18/03/2018

Ώρα έναρξης 12:00        

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Ολυμπιακός Γαλατάδων

0-1 Χαραλαμπίδης (11′)

1-1 Νικολαΐδης (12′)

2-1 Λαγομάτης (57′)

3-1 Καλτσουνίδης (69′)

4-1 Δημτσούδης (71′)

5-1 Λαγομάτης (86′)

5-1 τελικό

Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης – Μ. Αλέξανδρος Δροσερού

1-0 Γάτσος (57′)

1-0 τελικό

Αγιαξ Πέλλας – Άρης Αθύρων

0-1 Ριζόπουλος (18′)

0-2 Ριζόπουλος (38′)

0-3 Φώτης (42′)

0-4 Νέμτσας (45′)

0-5 Γεωργιάδης (70′)

0-6 Ριζόπουλος (73′)

0-7 Γεωργιάδης (78′)

0-8 Φώτης (88′)

0-8 τελικό

Άρης Λιπαρού – Άρης Αμπελειών

0-1 Σιδώρης (15′)

0-2 Δούμος (26)

0-3 Χατζημούσης αυτογκόλ (73′)

0-3 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – Φίλιππος Σταυροδρομίου

0-1 Ευαγγελίδης (4′)

0-2 Ευαγγελίδης (18′)

0-3 Κάτσε (26′)

0-4 Χατζηβασιλειαδης (33′)

0-5 Παπαδόπουλος (42′)

0-6 Παπαθανασιάδης (54′)

0-7 Παπαθανασιάδης (63′)

0-8 Μπόικος (70′)

0-9 Στεφάνου (80′)

0-9 τελικό

Άρης Παλαιφύτου – ΑΕΚ Καρυώτισσας

1-0 Γήσκιας (38′)

2-0 Χαζίδης (65′)

3-0 Μυστακίδης (76′)

3-1 Σγουρούδης (85′)

4-1 Αρτεμιάδης (87′)

4-1

τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

Μακεδονικός Έδεσσας – Δάφνη Παναγίτσας

1-0 Ρεντζια (47′)

2-0 Μπουρδάνης (70′)

2-0 τελικό

Νέος Πυρσός Πετριάς – Αστραπή Ζέρβης

0-1 Κιτσουκης (26′)

0-2 Δάγγας (49′)

1-2 Σαρίδης (69′)

1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

Ηρακλής Αγίου Λουκά – ΠΑΟΔ Δάφνης

0-0 τελικό

ΠΑΟΚ Δυτικού – ΠΑΟΚ Αραβησσού

0-1 Γιαλίδης (15′)

0-2 Καρπάς (22′)

0-3 Στεργίου (35′)

0-4 Κοπάτσης (49′)

0-5 Γκίοσης (57′)

0-6 Νικολαΐδης (73′)

0-6 τελικό

Μακεδονικός Γιαννιτσών – Απόλλων Ραχώνας

1-0 Καρπάτσης Γρ. (16′)

2-0 Καρατζόγλου (35′)

3-0 Καρπάτσης Ε. (60′)

3-0 τελικό

Ώρα έναρξης 16:00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική

Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Μελισσίου

0-1 Τουλγαρίδης (45′)

0-2 Τουλγαρίδης (70′)

0-2

τελικό

Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Μανδάλου

0-1 Καραδήμος (26′)

0-2 Τόπκας (45′)

1-2 Βακιάνης (65′)

1-3 Κουτρούμπαλος (69′)

1-4 Τσουλχάι (89′)

1-4

τελικό

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Νίκη Καλής

1-0 Ρέικος (18′)

2-0 Πλιόγκας (20′)

2-1 Καρασαρλίδης (41′)

3-1 Μπρατσούδης (63′)

4-1 Μπουράκης (84′)

4-1 τελικό

Απόλλων 1960 Κρύας Βρύσης – ΑΣ Προμάχοι

0-0 τελικό

Όλυμπος Αψάλου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

1-0 Παπαδόπουλος (88′)

1-0 τελικό

Εθνικός Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Εσωβάλτων

1-0 Μπρατσέλης (9′)

2-0 Μπρατσέλης (14)

3-0 Παπαστεργίου (19′)

4-0 Παπαστεργίου (21′)

4-1 Ταουλάνης (42′)

5-1 Πέλκας (57′)

6-1 Πέλκας (67′)

7-1 Πανταζίδης (80′)

7-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική

Εθνικός Αριδαίας – Ελπίδα Έδεσσας

0-1 Σουσάρι (70′)

0-1 τελικό

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας

0-1 Σπρίτος (30′)

0-2 Νούσης (90′)

0-2

τελικό

Ορφέας Ριζαρίου – Θύελλα Σαρακηνών

0-1 Μποζίνης (51′)

0-1

τελικό

Ηρακλής Γαρεφίου – Δόξα Μεγαπλατάνου

1-0 Μάρκου (10′)

1-1 Ελευθεριάδης (18′)

2-1 Σίσκος (26′)

2-2 Ελευθεριάδης (37′)

2-3 Ελευθεριάδης (51′)

2-4 Καιλάρης (62′)

2-4 τελικό

Άρης Υδραίας – Άρης Νησίου

0-1 Τσεγάνης (18′)

0-2 Μάρκου (28′)

0-3 Μπεσιος (32′)

0-4 Τσεγάνης (35′)

0-5 Γκινης (40′)

0-6 Αλεξανδρίδης (70′)

0-6 τελικό

Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας

0-1 Πασλαμούσκας με πέναλτι (27′)

0-2 Ολίδης (70′)

0-3 Μαρτίν (75′)

0-4 Καμπούρης (82′) πέναλτι

0-5 Μεταξάς (86′)

0-5 τελικό

ΠΑΟ Κερασιάς – Ευρωπός Φούστανης

1-0 Πασαλής (15’)

1-1 Καραδοσίδης (30′)

2-1 Μάντζιος (45′)

3-1 Λούσας (57′)

4-1 Μάντζιος  (75′) πέναλτι

5-1 Πασσαλής (90′)

5-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

Φίλιππος Γιαννιτσών – Νίκη Αξού

0-1 Δημητριάδης (22′) πέναλτι

1-1 Χατζηχρήστος (32′)

1-2 Δημητριάδης (61′)

2-2 Μωϋσίδης (67′)

2-3 Βασιλειάδης (69′)

2-4 Χατζηστεφάνου (89′)

3-4 Δεσποτόπουλος (91)

3-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

Σκύδρα 2000 – Αναγέννηση Δωροθέας

0-1 Κόγιος (20′)

1-1 Χαραλαμπίδης (55′)

1-1 τελικό

Αστέρας Νεοχωρίου – Ένωση Τσάκων

1-0 Μαντζερίδης (3′)

2-0 Μαντζεριδης 65′)

2-1 Δούδης (76′)

3-1 Καραγιαννίδης  (83′)

3-1 τελικό

Νίκη Βορεινού – Εθνικός Γραμματικού

1-0 Τσεγνεσίδης (37′)

2-0 Στεφανίδης (75′)

3-0 Γλεργης (82′)

3-0 τελικό

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου