Tuesday, 7 February, 2023
Τελευταίες Ειδήσεις

Η ΕΠΣ Πέλλας «παίζει» και την πρωταπριλιά στο Σέντρα Πέλλας

Μη χάσετε και σήμερα την εκπομπή «Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας» με τον Γιώργο Δημητριάδη.

Από τις 16:00 μέχρι τις 19:00 θα είμαστε κοντά σας μέσα από το Σέντρα Πέλλας web radio και αναμετάδοση από το Ράδιο Αλμωπία στους 97,1 fm.

Θα σας μεταφέρουμε τα αποτελέσματα των αγώνων, που διεξάγονται σήμερα Κυριακή 01/04, στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας και όχι μόνο.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Πέλλας:

Κυριακή 01/04/2018 – Ώρα έναρξης: 16:30

Α1 Ερασιτεχνική (21η αγωνιστική)

ΑΣ Πρόμαχοι – Δόξα Μανδάλου

Διαιτητές: Καρατζάς, Μίλτσης, Πίλτσης

Παρατηρητής: Μιχαηλίδης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δόξα Μελισσίου

Διαιτητές: Κατεριάδης, Αδραμάνης, Τσαλκάνης

Παρατηρητής: Σηπάκης

Όλυμπος Αψάλου – Ακρίτας Σωσάνδρας

Διαιτητές: Γιάγκος, Μίσκος, Δαργινίδης

Παρατηρητής: Βυρώζης

Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Άρης Νησίου – Θύελλα Σαρακηνών

Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Κουπαράνη, Τσιγκόγλου

Παρατηρητής: Καρακελίδης

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας – Μέγας Αλέξανδρος Όρμας

Διαιτητές: Βαμβακάς Φ., Κεσίσογλου Κ., Κουκούλης Δ.

Ευρωπός Φούστανης – Εθνικός Αριδαίας

Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Αποστολούδας, Σταμανίκη

ΠΑΟ Κερασιάς – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Σαπουντζή, Χατζηπέγιος

Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Άρης Λιπαρού – Νίκη Αξού

Διαιτητές: Παναγιωτίδης, Σιώνης Β., Σηπάκης Γ.

Άρης Παλαιφύτου – Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού

Διαιτητές: Αλατζάς, Δινάκης, Τυριακίδου

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Άρης Αμπελειών

Διαιτητές: Γιουματζίδης, Τσαλγίνη Χ., Καραγιάννης

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος

Β’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Μακεδονικός Έδεσσας – Νέος Πυρσός Πετριάς

Διαιτητές: Λαμπρίδης, Λεμονίδης, Μιχαηλίδου

Β’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Απόλλων Ραχώνας – ΠΑΟΚ Δυτικού

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αλμαλιώτης, Μητώνας

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Ηρακλής Αγίου Λουκά

Διαιτητές: Τρυψιάνης, Μανωλάκης, Μιχαηλίδης

Παρατηρητής: Καραντώνης

Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – ΠΑΟΔ Δάφνης

Διαιτητές: Κουκούλης Σ., Παροτσίδης, Αμαξοπούλου

Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών – Μακεδονικός Γιαννιτσών

Διαιτητές: Παντζαρτζής, Ζιώγλης, Κόλλιος

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου