Sunday, 27 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (12-13/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (12-13/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ    15.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ    ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1
ΓΙΑΓΚΟΣ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ     ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ    15.00
ΓΑΡΕΦΙ ΑΡΝΙΣΣΑ    Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.    ΜΗΤΩΝΑΣ

ΚΑΛΗΣ   15.00
ΚΑΛΗ    ΤΣΑΚΟΙ   Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ    15.00
ΒΟΡΕΙΝΟ     ΦΟΥΣΤΑΝΗ    Α1ος
ΚΟΓΙΟΣ ΓΑΤΣΟΣ ΚΥΡΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ     15.00
ΡΙΖΑΡΙ   ΝΗΣΙ   Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΣΙΠΚΑΣ  Ι.      ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ     ΒΥΡΩΖΗΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ     15.00
ΚΕΡΑΣΙΑ   ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ   Α1ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ     ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ    15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ      ΟΡΜΑ   Α1ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ     ΜΙΣΚΟΣ     ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ   15.00
ΔΩΡΟΘΕΑ    ΖΕΡΒΗ   Β1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ     ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΖΓΟΥΡΟΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ    15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Α   ΑΓΡΑΣ   Β1
ΤΣΙΠΑΣ Β.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ     ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ   15.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   Β1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ     ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΣΗΠΑΚΗΣ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ   15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ   ΛΙΠΟΧΩΡΙ    Β2
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.    ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ       ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ.Β    15.00
Π.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.Β   ΑΘΥΡΑ    Β2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΜΗΤΡΟΥ     ΜΙΛΤΣΗΣ

ΡΑΧΩΝΑΣ   15.00
ΡΑΧΩΝΑ    Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     Β2
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ      ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   11.00
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ   ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   Α1ος
ΓΙΑΓΚΟΣ   ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ    15.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ    ΠΡΟΜΑΧΟΙ     Α1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ     ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΣΤ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΜΑΝΔΑΛΟ    Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ     ΔΕΛΛΙΟΣ     ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ    ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΕΛΛΑΣ   15.00
ΠΕΛΛΑ  ΑΛΜΩΠΟΣ Α      Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΣΙΠΚΑΣ  Ι.     ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΣΗΠΑΚΗΣ

ΑΨΑΛΟΥ     15.00
ΑΨΑΛΟΣ    ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ      Α1
ΑΡΓΥΡΟΣ    ΜΗΤΡΟΥ       ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ  ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

ΑΣΠΡΟΥ   15.00
ΑΣΠΡΟ  ΕΘΝΙΚΟΣ Γ     Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΚΟΓΙΟΣ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ       15.00
ΓΥΨΟΧΩΡΙ    Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ     ΤΣΙΠΑΣ  Β.      ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    15.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ   ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ       Α2ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ   ΚΥΡΟΥ    ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ    15.00
ΔΑΜΙΑΝΟ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ   Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ       ΖΙΩΓΛΗΣ      ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ          15.00
ΔΡΟΣΕΡΟ            Ν.ΠΕΛΛΑ             Α2ος
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.            ΜΗΤΩΝΑΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ     15.00
ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ    Α2ος
ΖΓΟΥΡΟΣ      ΠΕΡΔΙΚΑΣ     ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ            15.00
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΜΙΛΤΣΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ   15.00
ΜΕΛΙΣΣΙ     ΑΞΟΣ     Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ    15.00
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ      ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε    Β1
ΜΙΣΚΟΣ      ΓΑΤΣΟΣ    ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ    15.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ    ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ     Β1
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ      ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ     ΣΗΠΑΚΗΣ

ΠΕΡΤΡΙΑΣ     15.00
ΠΕΤΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.Β  Β2
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.    ΣΙΩΝΗΣ  Β.

Α.ΛΟΥΚΑ    15.00
Α.ΛΟΥΚΑΣ     ΛΙΠΑΡΟ    Β2
ΑΡΕΣΤΗΣ    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου