Sunday, 12 July, 2020

Πλησιάζοντας στον τερματισμό

Ακόμη ένα αγωνιστικό διήμερο για τα σωματεία της ΕΠΣ Πέλλας έφτασε και το Σέντρα Πέλλας είναι εδώ για να σας κρατήσει ενήμερους για τα ματς της 24ης αγωνιστικής.

Το Σάββατο 21 Απριλίου είναι «φτωχό» σε δράση αφού διεξάγονται μόλις 5 αγώνες από τους οποίους ξεχωρίζει το ντέρμπι των Γιαννιτσών ανάμεσα στην Αναγέννηση και στον Εθνικό, ένα παιχνίδι που θα έχετε την ευκαιρία να ακούσετε ζωντανά μέσα από την συχνότητα του Σεντρα Πέλλας radio και του Ράδιο Αλμωπία στους 97,1 fm.

Το κυρίως πιάτο της αγωνιστικής είναι την Κυριακή 22 Απριλίου και φυσικά το ενδιαφέρον όλων στρέφεται στην μάχη της κορυφής της Α1 κατηγορίας και στα παιχνίδια της Δόξας Μελισσίου με τον Ακρίτα Σωσάνδρας, της Δόξας Μαυροβουνίου που «δοκιμάζεται» στον Εξαπλάτανο και της Δόξας Μανδάλου που φιλοξενεί τον, πάντα επικίνδυνο, Μέγα Αλέξανδρο Πέλλας.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

Σάββατο 21 Απριλίου 2018

Α1 Ερασιτεχνική (24η Αγωνιστική)

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Γιαννιτσών

Διαιτητές: Καρυπίδης, Μιχάλογλου, Παπαδόπουλος Κ.

Παρατηρητής: Βυρώζης

Νίκη Καλής – Απόλλων 1960 Κρύας Βρύσης

Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Κουπαράνη, Μιχαηλίδης

Παρατηρητής: Πορτοκαλίδης

Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (24η Αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας – ΠΑΟ Κερασιάς

Διαιτητές: Γιάγκος, Καραγιάννης, Τριανταφυλλίδης

Θύελλα Σαρακηνών – Ηρακλής Γαρεφίου

Διαιτητές: Λαμπρίδης, Σιώνης, Σηπάκης Γ.

Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (24η Αγωνιστική)

Νίκη Αξού – Άρης Αθύρων

Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Σταμανίκη, Σιγάλας

Κυριακή 22 Απριλίου 2018

Α1 Ερασιτεχνική (24η Αγωνιστική)

ΑΣ Προμάχοι – Όλυμπος Αψάλου

Διαιτητές: Δαργινίδης, Αλμαλιώτης, Κουκούλης Σ.

Δόξα Μανδάλου – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας

Διαιτητές: Γιουματζίδης, Κεσίσογλου Γ., Δέλλιος

Παρατηρητής: Βασιλειάδης

Δόξα Μελισσίου – Ακρίτας Σωσάνδρας

Διαιτητές: Τρυψιάνης, Πίλτσης, Τσιγκόγλου

Παρατηρητής: Καραντώνης

Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Μαυροβουνίου

Διαιτητές: Δεμερτζής Χ., Μανωλάκης, Τσαλγίνη Χ.

Παρατηρητής: Μιχαηλίδης

Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (24η Αγωνιστική)

Ευρωπός Φούστανης – Ελπίδα Έδεσσας

Διαιτητές: Δεμερτζής Ν., Παντζαρτζής, Βοϊδάκης

Άρης Νησίου – Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης

Διαιτητές: Ραμπούσης, Δινάκης, Αμαξοπούλου

Δόξα Μεγαπλατάνου – Άρης Υδραίας

Διαιτητές: Αργυρός, Αδραμάνης, Ζγουρός

Μέγας Αλέξανδρος Όρμας – Ορφέας Ριζαρίου

Διαιτητές: Καρατζάς, Σιώνης Β., Λεμονίδης

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Εθνικός Αριδαίας

Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Κόλλιος, Τυριακίδου

Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (24η Αγωνιστική)

Άρης Λιπαρού – Άρης Παλαιφύτου

Διαιτητές: Μαυρίδης, Μίσκος, Μιχαηλίδου

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Άρης Αμπελειών

Διαιτητές: Σιδηρόπουλος, Τετραγώνης, Αποστολούδας

Παρατηρητής: Γεροβασίλης

Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού – Ολυμπιακός Γαλατάδων

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Κεσίσογλου Κ., Παροτσίδης

Άγιαξ Πέλλας – ΑΕΚ Καρυώτισσας

Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Ζανταρίδης, Κουκούλης Δ.

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου