Friday, 14 May, 2021

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (5-6/9) του Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (5-6/9) του Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/9

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΟΡΜΑΣ 17.30
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.30
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.30
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΑΞΟΥ 17.30
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 17.30
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.30
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΠΕΛΛΑΣ 17.30
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/9

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.30
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.30
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.30
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΑΨΑΛΟΥ 17.30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.30
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.30
Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.30
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΑΣΠΡΟΥ 17.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΡΙΖΟΥ 17.30
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου