Saturday, 19 October, 2019
Home / Αθλητικά / Ποδόσφαιρο / Α’ Πέλλας / Live: Η εξέλιξη των αγώνων του Σαββάτου 24/03/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Live: Η εξέλιξη των αγώνων του Σαββάτου 24/03/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Σάββατο 24 Μαρτίου.

Ακούστε ΖΩΝΤΑΝΑ στο Σέντρα Πέλλας web radio την εκπομπή «Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας» με ζωντανές συνδέσεις στα παιχνίδια: Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός (ώρα έναρξης 15:00), Εθνικός Γιαννιτσών – Όλυμπος ΑψάλουΑΣ Προμάχοι – Ακρίτας Σωσάνδρας και ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας.

Τελικά αποτελέσματα

Ώρα έναρξης: 16:00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
Νίκη Καλής – Δόξα Εξαπλατάνου (τελικό)
1-0 Καραγκιαούρης (29′)
1-1 Τόγκαρης (71′)
2-1 Πληκαδίτης (78′)
2-1
ΑΣ Προμάχοι – Ακρίτας Σωσάνδρας (τελικό)
0-1 Καραγιαννίδης (6′)
1-1
Μ. Αλέξανδρος Εσωβάλτων – Απόλλων 1960 Κρ. Βρύσης 
(τελικό)
0-1 Δημόπουλος (35′)
0-2 Μπάζος (38′)

0-3 Σκαπέρδας

0-4 Αντωνιάδης

0-5 Γαβριηλίδης

0-6 Αντωνιάδης

0-6
Εθνικός Γιαννιτσών – Όλυμπος Αψάλου (τελικό)
1-0 Μπαμπαλής Γιάννης (39′)
2-0 Παπαστεργίου (52′)
3-0 Μπαμπαλής
4-0 Λούτσι
4-0
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
Θύελλα Σαρακηνών – Ελπίδα Έδεσσας (τελικό)
1-0 Νάνος (42΄)
2-0 Τσόρμπας (44′)
3-0 Μποζίνης (55′)
4-0 Παρίσης
4-0
Μέγας Αλέξανδρος Όρμας – Δόξα Μεγαπλατάνου (τελικό)
1-0 Σαμαράς (30′)
2-0 Κώνστας (62)
3-0
Εθνικός Αριδαίας – Άρης Νησίου (τελικό)
0-1 Τσεγανης (10’)
0-2 Αλεξανδρίδης (40)
0-3 Τσεγάνης (60′)
0-5
Ορφέας Ριζαρίου – Ευρωπός Φούστανης (τελικό)
1-0 Σασαρίδης (32′)
2-0 Ζουμπούλης (35′)
3-0 Ταχίρι (40′)
4-0 Γρηγοριάδης (43′)
6-2
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
Νίκη Αξού – Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης
1-0 Πολατσίδης (7′)
2-0 Γκίλης (αυτογκόλ) 18′
3-0 Δημητριάδης 32′
4-0 Βασιλειάδης Β.
4-0
Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άγιαξ Πέλλας (τελικό)
 1-0 Χαραλαμπίδης (10′)
2-0 Γρηγοριάδης (17΄)
3-0 Μάλαμας (25′)
4-0 Χαραλαμπίδης (40)
6-0
Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΑΕΚ Καρυώτισσας (τελικό)
1-0 (2′)
1-1 Πασσαλής (4′)
1-2 Σωτηριάδης (30′)
3-2
Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού – Άρης Λιπαρού
1-0 Μπάσδος (20΄)

1-1 Χατζημούσης (35΄)

1-2 Δημόπουλος (57΄)

2-2 Μπάσδος (76΄)

2-2
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
Εθνικός Γραμματικού – Αστέρας Νεοχωρίου
0-3
Σκύδρα 2000 – Νέος Πυρσός Πετριάς
6-0
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Ν. Πέλλας 
(τελικό)
1-0 Χρυσίδης 20′
1-1 Βουζαξάκης 23′
1-1

 

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

6 + 17 =