Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (17-18/1) στην ΕΠΣ Πέλλας
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΜΑΚ.ΙΔΑΣ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚ.ΚΑΡΑΤΖ.
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 15.00
ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 15.00
Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ Π.
ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ