Μ.Α. Τρικάλων Ημαθίας-Α.Σ. Γιαννιτσά 2-0

Την ήττα με σκορ 2-0 γνώρισε ο Α.Σ. Γιαννιτσά στον εκτός έδρας αγώνα με αντίπαλο την ομάδα των Τρικάλων Ημαθίας.

Το σκορ διαμορφώθηκε στο 1ο ημίχρονο με σκόρερ τον Αβραμόπουλο στο 8ο λεπτό με πέναλτι και στο 34ο λεπτό μετά από ατομική προσπάθεια του ίδιου παίκτη.

Συνθέσεις ομάδων:

Μ.Α. Τρικάλων Ημαθίας: Αργυρόπουλος, Ατανάσωφ, Κιρκιλιανίδης, Τσούχας, Τσιρίδης, Περτσιούνης (90+4’ Μουρατίδης), Αβραμόπουλος, Bruno (68’ Γεωργίου), Πιπιλιάρης (90+1’ Πίκος), Ζυγκερίδης (68’ Βασίλτσης) και Λίτσι (90+4’ Κατράνας). Στον πάγκο έμειναν οι: Διακόπουλος, Χατζόπουλος, Βασάρας και Αρβανιτίδης.

Α.Σ. Γιαννιτσά: Μούτσα, Γαλούπης (66’ Πετράκης), Μπαμπαλής (46’ Σαμαράς), Ιωσηφίδης, Ξανθόπουλος (66’ Χατζηαλεξιάδης), Πελτέκης (66’ Πλατσιώτας Στ.), Χατζόπουλος, Τσιάκαλος (75’ Αθανασιάδης), Χαραβητίδης, Πρέτσι και Belic. Στον πάγκο έμειναν οι: Τοψής, Παπακαρμέζης, Δεληχατζής και Μαυρομάτης.