Saturday, 26 September, 2020

Αποτελέσματα εκλογών Π.Ο.Φ.Ε.Ε.

Σας ενημερώνουμε ότι στις 13-12-2015 στην Αθήνα στο Ξενοδοχείο «ATHENS LEDRA» πραγματοποιήθηκαν οι Αρχαιρεσίες της Ομοσπονδίας για την ανάδειξη των οργάνων Διοικητικού Συμβουλίου, Εξελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στην Γ.Σ.Ε.Β.Ε.Ε. Με την λήξη της εκλογικής διαδικασίας εξελέγησαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι κάτωθι:

Α. Για το 11μελές ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (κατά σειρά κατάταξης)

1. ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΕΛΛΑΣ)

2. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΤΙΚΗΣ)

3. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

4. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Ε.Φ.Ε.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

5. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

6. ΤΣΙΩΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΪΟΥ Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ)

7. ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)

8. ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ)

9. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

10. ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ)

11. ΠΑΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ (κατά σειρά κατάταξης)

12. ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

13. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

14. ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΡΤΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ)

15. ΦΕΙΔΟΠΙΑΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

16. ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ν. ΧΑΝΙΩΝ)

17. ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

18. ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

19. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Ε.Ο.Φ.Ε.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

20. ΜΑΜΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ)

21. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)

22. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ε.Λ.Φ.Ε.Ε. ΡΟΔΟΥ)

23. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

24. ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ)

Β. Για την 3μελή ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (κατά σειρά κατάταξης)

1. ΖΗΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)

2. ΚΙΑΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ)

3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε Ν. ΣΕΡΡΩΝ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ (κατά σειρά κατάταξης)

4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

Γ. Ως ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ στην Γ.Σ.Ε.Β.Ε.Ε. (κατά σειρά κατάταξης)

1. ΝΑΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ)

2. ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΑΥΠΛΙΑΣ)

3. ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ)

4. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

5. ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)

6. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΕΛΛΑΣ)

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

8. ΜΠΑΣΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

9. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Ε.Ο.Φ.Ε.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

10. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

11. ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

12. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ (κατά σειρά κατάταξης)

13. ΜΠΙΝΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

14. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

15. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Ε.Ο.Φ.Ε.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

16. ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

17. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)

18. ΛΙΘΟΞΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ)

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου