Tuesday, 7 April, 2020
Τελευταίες Ειδήσεις

Προς ολοκλήρωση τα ψηφοδέλτια στο Νομό Πέλλας από τα κόμματα

Οι υποψήφιοι της Νέας Δημοκρατίας στο Νομό Πέλλας.
Έκλεισε το ψηφοδέλτιο της Νέας Δημοκρατίας στο Νομό Πέλλας, με μια αλλαγή, στη θέση της Ματίνας Σπάρταλη υποψήφιος θα είναι ο Αντωνίου Αστέριος.
Η λίστα είναι:
Καρασμάνης Γιώργος
Σταμενίτης Διονύσης
Τζαμτζής Ιορδάνης
Πασχαλίδου Γεσθημανή
Τσαλκιτζή Ευθαλία
Αντωνίου Στέργιος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΡΙΖΑ ΠΕΛΛΑΣ
Η Ν.Ε ΣΥΡΙΖΑ Πέλλας σας γνωστοποιεί ότι οι υποψήφιοι βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ Ν. Πέλλας για τις εκλογές τις 20 Σεπτεμβρίου 2015 είναι οι παρακάτω
1)Τζάκρη Θεοδώρα
2)Σηφάκης Γιάννης
3)Σμίας Χρήστος
4)Ζήνα Κατερίνα
5)Σταυρίδου Κεραμίδου Σοφία
6)Πέτκου Τάσος

Το ψηφοδέλτιο του ΠΟΤΑΜΙΟΥ στην Πέλλα

1 ΑΓΑΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Ανακοίνωση ψηφοδελτίου ΠΑΣΟΚ Πέλλας

Από την Νομαρχιακή Επιτροπή ανακοινώνεται ότι το ψηφοδέλτιο που θα εκπροσωπήσει το ΠΑΣΟΚ στην Πέλλα είναι το εξής:
1. Αλεξανδρίδου Ραχήλ
2. Παυλίδης Χαράλαμπος
3. Μακρίδου Αγάθη
4. Τσαβαλάκογλου Παύλος
5. Πετρόπουλος Βασίλειος
6. Παπαβέντζης Νικόλαος

Για την Ν.Ε. ΠΑΣΟΚ Πέλλας
Πετρόπουλος Βασίλειος

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ Ν. ΠΕΛΛΑΣ ΚΚΕ

1. Ουγγρίνος Αλέξανδρος
2. Χατζηβασιλειάδου Κατερίνα
3. Φουνταλής Μιχάλης
4. Χατζηγιαννίδης Χαράλαμπος ( Μπάμπης )
5. Παπαδοπούλου Ολυμπία
6. Δρόσογλου Σταύρος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΜΕ ΤΗ «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΠΕΛΛΑΣ

Σταυρίδης Ιωάννης του Δημητρίου, γεωπόνος, κάτοικος Γιαννιτσών
Τζίγκας Νικόλαος του Αναστασίου, αγρότης, κάτοικος Ζέρβης
Πετρίδης Χρήστος του Ιωάννη, άνεργος, κάτοικος Όρμας
Κούλης Σταύρος του Γεωργίου, γεωπόνος, κάτοικος Πέλλας
Παπαδοπούλου Μαρία του Κυριάκου, άνεργη, κάτοικος Πλατέος
Κρητίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου, άνεργος, κάτοικος Προφήτη Ηλία

Στο ψηφοδέλτιο της ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. Πέλλας συμμετέχει και η Ελένη Δασκάλου, εργαζόμενη στον χώρο της εστίασης, από τον Άγρα Έδεσσας. Επομένως το ψηφοδέλτιο της ΑΝΤΑΡΣΥΑ στην Πέλλα διαμορφώνεται ως εξής:
1. Λουσιώτης Νικόλαος του Πέτρου, φαρμακοποιός από Έδεσσα
2. Καραμπατζάκης Ηλίας του Αντωνίου, αγρότης από Γιαννιτσά
3. Κερατίδης Ιωάννης του Γεωργίου, ιδιωτικός υπάλληλος από Γιαννιτσά
4. Μπακαλάκης Χρήστος του Γρηγορίου, ελεύθερος επαγγελματίας από Γιαννιτσά
5. Δασκάλου Ελένη του Δημητρίου, εργαζόμενη στον χώρο της εστίασης από Άγρα
6. Ασκητής Γεώργιος του Παντελή, αγρότης από Αραβησσό

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
Για την Πέλλα υποψήφιοι είναι:
Σαχινίδης Ιωάννης,
Μπαμπαλής Νικόλαος,
Τσούκας Αναστάσιος,
Ευτηριάδου Άννα

Προς ολοκλήρωση τα ψηφοδέλτια στο Νομό Πέλλας από τα κόμματα

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.