Tuesday, 17 September, 2019
Home / Εκλογές 2019 / Δημοτικές Εκλογές 2019 / Δήμος Πέλλας: Ποιοι εκλέγονται Δημοτικοί Σύμβουλοι στο νέο ΔΣ

Δήμος Πέλλας: Ποιοι εκλέγονται Δημοτικοί Σύμβουλοι στο νέο ΔΣ

Σύμφωνα με το Πρωτοδικείο Γιαννιτσών και την ολοκλήρωση της καταμέτρησης των ψήφων που έλαβαν οι δημοτικοί σύμβουλοι

των Συνδυασμών στον Δήμο Πέλλας κατά την εκλογική διαδικασία της 26ης Μαΐου 2019, τα αποτελέσματα είναι:
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων “ΠΕΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ” Γρ. Στάμκου
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης Μαΐου 2019
Καταχωρημένα Τμήματα 145
Εκλογική Περιφέρεια Πέλλας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Γιαννιτσών
1 ) ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2258
2 ) ΦΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1466
3 ) ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΡΟΣΟΥ 1272
4 ) ΒΑΛΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1189
5 ) ΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1115
6 ) ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1056
7 ) ΒΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1001
8 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 990
9 ) ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 880
10 ) ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 855
11 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 629
12 ) ΣΚΟΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 598
13 ) ΚΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 586
14 ) ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ 579
15 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ 573
16 ) ΚΙΤΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 559
17 ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 507
18 ) ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ-ΧΑΤΖΗΚΟΙΤΣΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ(ΠΟΛΥΝΑ) του ΑΡΣΕΝΙΟΥ 496
19 ) ΚΑΡΠΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Ο ΚΑΡΠΑΤΣΑΚΟΣ) 388
20 ) ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 374
21 ) ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 370
22 ) ΛΑΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 360
23 ) ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 316
24 ) ΦΡΑΓΚΟΥ-ΧΑΧΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΥΡΩ) του ΠΑΣΧΑΛΗ 296
25 ) ΑΣΤΑΡΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ(ΒΑΛΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 267
26 ) ΠΗΛΙΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 217
27 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΡΡΗ ΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ 210
28 ) ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 204
29 ) ΤΙΓΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 181
30 ) ΜΑΥΡΕΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 165
31 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΓΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 163
32 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΤΟΝΙ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 148
33 ) ΚΙΝΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 131
Κρύας Βρύσης
34 ) ΣΕΡΑΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 1352
35 ) ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 757
36 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 618
37 ) ΖΗΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 602
38 ) ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 480
39 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 455
40 ) ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 377
41 ) ΠΟΡΠΟΔΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 331
42 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΡΣΕΝΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 209
Κύρρου
43 ) ΤΟΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 2081
44 ) ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1028
45 ) ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 888
46 ) ΜΑΛΙΟΥΦΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 731
47 ) ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 583
48 ) ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 332
Μεγάλου Αλεξάνδρου
49 ) ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1487
50 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ 1453
51 ) ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΑΒΒΑ 536
52 ) ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 521
53 ) ΣΑΜΑΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 450
54 ) ΜΗΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 429
55 ) ΜΑΝΔΑΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 288
56 ) ΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΚΛΕΑΝΘΗ 205
Πέλλας
57 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1104
58 ) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΚΟΣΜΑ 586
59 ) ΑΓΕΛΑΡΗ-ΡΟΪΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 486
60 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ-ΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 435
61 ) ΤΣΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 275
62 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 200

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμού “ΠΕΛΛΑ δήμος για όλους” Στ. Καστερίδη
Καταχωρημένα Τμήματα 145
Εκλογική Περιφέρεια Πέλλας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Γιαννιτσών
1 ) ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1277
2 ) ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1020
3 ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 930
4 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 619
5 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 572
6 ) ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 547
7 ) ΚΑΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 518
8 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 471
9 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 455
10 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 449
11 ) ΤΖΩΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ 442
12 ) ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 436
13 ) ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 429
14 ) ΤΡΟΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 404
15 ) ΞΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 387
16 ) ΚΑΡΑΠΑΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 370
17 ) ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 310
18 ) ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 295
19 ) ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 281
20 ) ΚΡΟΥΣΤΑΛΕΛΗ -ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 276
21 ) ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 258
22 ) ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 251
23 ) ΠΕΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 238
24 ) ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗ ΚΥΡΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 236
25 ) ΤΖΙΜΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 219
26 ) ΔΗΜΤΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 211
27 ) ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 204
28 ) ΚΑΒΟΥΡΑ-ΛΟΥΣΗ ΜΙΝΕΡΒΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 201
29 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΙΤΑΛΙΟΥ 179
30 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 167
31 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 165
32 ) ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΖΑΜΠΟΥ 133
33 ) ΑΪΒΑΖΙΔΟΥ ΕΛΙΤΣΚΑ του ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 73
Κρύας Βρύσης
34 ) ΤΣΑΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 492
35 ) ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 265
36 ) ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 239
37 ) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 225
38 ) ΚΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 170
39 ) ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 124
40 ) ΚΑΔΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 108
41 ) ΠΙΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 75
42 ) ΠΑΖΑΡΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 14
Κύρρου
43 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 791
44 ) ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 604
45 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 373
46 ) ΤΣΑΠΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ 294
47 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 219
48 ) ΜΠΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 151
Μεγάλου Αλεξάνδρου
49 ) ΜΗΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 659
50 ) ΜΗΛΩΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 625
51 ) ΠΛΕΣΚΑ ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 447
52 ) ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΩΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 329
53 ) ΓΙΑΝΤΣΙΔΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 313
54 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 273
55 ) ΡΑΣΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 236
56 ) ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 164
Πέλλας
57 ) ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1132
58 ) ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 328
59 ) ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
60 ) ΣΙΩΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 214
61 ) ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 212
62 ) ΠΑΜΠΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 130

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμού ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΠΕΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 145
Εκλογική Περιφέρεια Πέλλας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Γιαννιτσών
1 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 729
2 ) ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 607
3 ) ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 548
4 ) ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 546
5 ) ΜΑΓΓΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 546
6 ) ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 482
7 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 401
8 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 390
9 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 348
10 ) ΤΣΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 338
11 ) ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ-ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 334
12 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 333
13 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 304
14 ) ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 265
15 ) ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 219
16 ) ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 195
17 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 193
18 ) ΖΗΜΠΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 192
19 ) ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 169
20 ) ΦΥΡΦΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 167
21 ) ΤΖΟΜΠΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 165
22 ) ΚΑΜΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162
23 ) ΚΟΒΑΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΕΤΡΟΥ 140
24 ) ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 137
25 ) ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 125
26 ) ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ 124
27 ) ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΑΓΑΠΗ του ΒΑΣΙΛΙ 100
28 ) ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
29 ) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 69
30 ) ΚΕΣΙΣΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΕΦΡΑΙΜ 66
31 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60
32 ) ΚΟΥΡΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47
33 ) ΟΣΑΦΙ ΑΡΙΛΝΤΑ (ΕΥΗ) του ΑΝΤΡΙΑΝ 25
Κρύας Βρύσης
34 ) ΑΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 1117
35 ) ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 1092
36 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 939
37 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 850
38 ) ΤΣΙΚΟΥ-ΜΙΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 723
39 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΤΣΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 591
40 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 433
41 ) ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 420
42 ) ΚΟΡΟΞΕΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 167
Κύρρου
43 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 541
44 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΣΑΒΒΑ 454
45 ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 428
46 ) ΗΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ 246
47 ) ΠΡΟΒΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΥΣΑΦΗ 177
Μεγάλου Αλεξάνδρου
48 ) ΤΑΝΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 592
49 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 544
50 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 336
51 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 308
52 ) ΔΗΜΟΜΑΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 230
53 ) ΧΑΜΟΚΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 173
54 ) ΜΙΤΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
55 ) ΤΣΑΛΤΑΦΕΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 655
56 ) ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 419
57 ) ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 393
58 ) ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 259
59 ) ΜΠΕΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 155
60 ) ΛΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΑΙΑΝΟΥ 118

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων “Δημοτική Επανίδρυση Πέλλας”
Καταχωρημένα Τμήματα 145
Εκλογική Περιφέρεια Πέλλας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Γιαννιτσών
1 ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 521
2 ) ΠΑΠΑΚΑΡΜΕΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 508
3 ) ΗΡΩΪΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ 348
4 ) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΣΟΥΦΗ ΡΙΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 286
5 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 276
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 257
7 ) ΡΟΜΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ 241
8 ) ΜΠΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 229
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 210
10 ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 167
11 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 166
12 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 153
13 ) ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 152
14 ) ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 141
15 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 140
16 ) ΔΗΜΤΣΙΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 109
17 ) ΤΣΑΝΑΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 98
18 ) ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
19 ) ΠΕΤΣΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 63
20 ) ΣΕΛΓΚΟΥ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ (ΒΗΘΛΕΕΜ) του ΝΙΚΗΦΟΡ 60
21 ) ΒΑΡΔΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 54
22 ) ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 46
23 ) ΕΓΛΕΝΤΖΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 38
Κρύας Βρύσης
24 ) ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 101
25 ) ΠΕΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 89
26 ) ΜΗΤΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΩΜΑ 80
27 ) ΓΟΥΛΑ ΡΟΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΡΟΔΙΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72
28 ) ΚΛΗΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 62
29 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30
Κύρρου
30 ) ΧΑΤΖΗΗΛΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 490
31 ) ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ 303
32 ) ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 208
33 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168
34 ) ΚΟΥΤΖΟΥΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 116
Μεγάλου Αλεξάνδρου
35 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 321
36 ) ΜΕΛΕΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 293
37 ) ΚΑΜΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 287
38 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 105
39 ) ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63
Πέλλας
40 ) ΚΑΛΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 573
41 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 338
42 ) ΑΝΔΡΟΝΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 291
43 ) ΛΙΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ 144
44 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 143
45 ) ΓΑΒΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 141
46 ) ΣΕΡΤΕΦΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 125

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης Μαΐου 2019
Καταχωρημένα Τμήματα 145
Εκλογική Περιφέρεια Πέλλας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Γιαννιτσών
1 ) ΚΟΥΤΟΥΦΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 194
2 ) ΤΣΑΜΑΛΔΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 111
3 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110
4 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
5 ) ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 105
6 ) ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 85
7 ) ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 79
8 ) ΚΟΤΣΑΜΠΕΓΙΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
9 ) ΔΟΚΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 71
10 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70
11 ) ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70
12 ) ΝΙΦΟΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 69
13 ) ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ 53
14 ) ΠΑΠΛΑΣ ΖΩΣΙΜΟΣ του ΚΟΣΜΑ 51
15 ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35
16 ) ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ 34
17 ) ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
18 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 32
19 ) ΣΙΑΡΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 29
20 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
21 ) ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
22 ) ΤΣΟΛΚΑΝΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 25
23 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
Κρύας Βρύσης
24 ) ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 117
25 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 62
26 ) ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 29
27 ) ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΑΒΒΑ 29
28 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
29 ) ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 25
Κύρρου
30 ) ΚΟΥΡΤΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89
31 ) ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58
32 ) ΠΑΡΤΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 31
33 ) ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 29
Μεγάλου Αλεξάνδρου
34 ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 73
35 ) ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΗ 59
36 ) ΒΟΪΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 46
37 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
38 ) ΤΙΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
Πέλλας
39 ) ΚΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 114
40 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 90
41 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 85
42 ) ΜΠΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΗΝΑ 52

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

4 − two =