Monday, 26 August, 2019
Home / Εκλογές 2019 / Δημοτικές Εκλογές 2019 / Καστερίδης Στάθης, υπ. δήμαρχος Πέλλας: Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι

Καστερίδης Στάθης, υπ. δήμαρχος Πέλλας: Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι

Στα εγκαίνια του Εκλογικού Κέντρου «Πέλλα, Δήμος για Όλους» στον πεζόδρομο των Γιαννιτσών, ο επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος δήμαρχος Στάθης Καστερίδης

παρουσίασε τους υποψηφίους συμβούλους του δήμου, των Δ.Ε. και Τοπικών Κοινοτήτων.
Ι.-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
1. ΑΪΒΑΖΙΔΟΥ ΕΛΙΤΣΚΑ του ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ
2. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


3. ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΙΤΑΛΙΟΥ
7. ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


8. ΔΗΜΤΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ


10. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΑΒΟΥΡΑ – ΛΟΥΣΗ ΜΙΝΕΡΒΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


13. ΚΑΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΚΑΡΑΠΑΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
15. ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
16. ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


17. ΚΡΟΥΣΤΑΛΕΛΗ – ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
18. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΞΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗ ΚΥΡΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
23. ΠΕΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
24. ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
25. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
27. ΤΖΙΜΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
28. ΤΖΩΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
29. ΤΡΟΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30. ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΖΑΜΠΟΥ
31. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
32. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
33. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ


ΙΙ.-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΔΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
5. ΚΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΖΑΡΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΠΙΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
9. ΤΣΑΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΙΙΙ.-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΡΡΟΥ
1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΠΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΑΠΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
ΙV.-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
1. ΓΙΑΝΤΣΙΔΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΗΛΩΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΗΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΛΕΣΚΑ ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΡΑΣΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΡΑΙΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΩΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
V.-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ
1. ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


2. ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΜΠΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΙΩΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Β.-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΟΥ
1. ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΣΙΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ
5. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΣΗΦ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
3. ΓΟΥΛΦ ΡΟΜΠΕΡΤ-ΤΖΟΖΕΦ του ΘΩΜΑ-ΜΙΧΑΗΛ
4. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
6. ΚΑΛΛΕΝΤΖΗ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΝΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΑΜΠΟΡΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΠΑΝΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΠΕΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ
16. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΧΟΥΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΑΠΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΗΣ
1. ΗΛΙΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΣΜΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΡΑΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
2. ΚΑΡΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ του ΙΣΙΔΩΡΟY
3. ΚΟΤΡΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΟΣΒΕΝ του AΜΠΕΣΑΛΟΜ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΣΑΑΚ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

twenty − 18 =