Thursday, 28 October, 2021

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων 19 έως 23/12/2019

Πρόγραμμα αγώνων της 19.12.2019
K16 9η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.12.2019
K14 10η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 11.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K6 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.12.2019
K16 10η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.12.2019
K16 10η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου