Saturday, 18 May, 2024

Ξεκίνησε το 3ο ”Coppa Kaimak” με τη συμμετοχή του Εδεσσαϊκού, στις κατηγορίες Προπαίδων, Junior και Prejunior

Ξεκίνησε σήμερα το 3ο τουρνούα Coppa Kaimak που διεξάγεται από την Αθλοργάνωση στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Άγιου Αθανασίου Πέλλας

Ο Εδεσσαϊκός συμμετέχει με 3 ομάδες στις κατηγορίες Προπαίδων, Junior και Prejunior.

 

Σε ένα εξαιρετικό επίπεδο οργάνωσης, και σε ένα τουρνουά με τέλειες γηπεδικές εγκαταστάσεις τα Prejunior του Εδεσσαϊκού στάθηκαν πολύ καλά στην πρώτη ημέρα σημειώνοντας 3 νίκες έναντι των Λύκων, ΠΑΟΝΕ και Αγροτικού Αστέρα και μια ισοπαλία έναντι του Ολυμπιακού Νάουσας. Παράλληλα εξασκήθηκαν και στην τοξοβολία με το κλίμα στην ομάδα να είναι πολύ καλό, τόσο ανάμεσα στα παιδιά όσο και στους γονείς.Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Εδεσσαϊκός-Λύκοι 3-0

Εδεσσαϊκός-ΠΑΟΝΕ 2-0

Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-0

Εδεσσαϊκός-Ολυμπιακός Νάουσας 0-0

Πρόγραμμα 3ου Coppa Kaimak 

Σάββατο 17.6

09:00 Real Team-ΠΑΟΔ

10:00 Εδεσσαϊκός-ΑΕ Ρετζικίου

14:00 Παύλος Μελάς-ΠΑΟΔ

15:00 Real Team-ΑΕ Ρετζικίου

16:00 Εδεσσαϊκός-Παύλος Μελάς

Κυριακή 18.6

09:00 ΑΕ Ρετζικίου-Παύλος Μελάς

10:00 ΠΑΟΔ-Εδεσσαϊκός

11:00 Real Team-Εδεσσαϊκός

Κατηγορία Junior (2006-2007)

Α”Ομιλος

Real Team

AE Ρετζικίου

Καλλικράτεια 1

ΠΑΟΔ 1

Β’ ‘Ομιλος

Καλλικράτεια 2

ΠΑΟΔ 2

Αστέρας Ραιδεστού

Παύλος Μελάς

Εδεσσαϊκός

 

Σάββατο 17.6

11:00 Real Team-Καλλικράτεια (1)

11:00 ΠΑΟΔ (1)-ΑΕ Ρετζικίου

12:00 Καλλικράτεια (2)-Παύλος Μελάς

12:00 Εδεσσαικός-Αστέρας Ραιδεστού

13:00 Καλλικράτεια (2)-ΠΑΟΔ (2)

…………………………………….

17:00 ΠΑΟΔ (2)-Εδεσσαϊκός

17:00 Real Team-AE Ρετζικίου

18:00 Εδεσσαϊκός-Καλλικράτεια (2)

18:00 ΠΑΟΔ (2)-Αστέρας Ραιδεστού

19:00 Καλλικράτεια (2)-Αστέρας Ραιδεστού

19:00 ΠΑΟΔ (2)-Παύλος Μελάς

20:00 ΠΑΟΔ (1)-Καλλικράτεια (1)

Κυριακή 18.6

12:00 Παύλος Μελάς-Εδεσσαϊκός

13:00 4ος Α’ Ομίλου-4ος Β’ Ομίλου

13:00 3ος Α’ Ομίλου-3ος Β’ Ομίλου

14:00 2ος Α’ Ομίλου-2ος Β’ Ομίλου

14:00 1ος Α’ Ομίλου-1ος Β’ Ομίλου

Κατηγορία Prejunior (2008-2009)

Όμιλος

Εδεσσαϊκός

Αστέρας Ραιδεστού

ΑΕ Ρετζικίου

Παύλος Μελάς

Αστέρας Ραιδεστού

 

Σάββατο 17.6

13:00 ΑΕ Ρετζικίου-Εδεσσαϊκός

13:00 Αστέρας Ραιδεστού (1)-Παύλος Μελάς

……………………

20:00 Παύλος Μελάς-Εδεσσαϊκός

20:00 Αστέρας Ραιδεστού (2)-ΑΕ Ρετζικίου

Κυριακή 18.6

12:00 ΑΕ Ρετζικίου-Παύλος Μελάς

12:00 Αστέρας Ραιδεστού (1)-Εδεσσαϊκός

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου