Sunday, 20 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (14-15/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (14-15/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ      15.30
ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ-ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ   Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΣΚΟΥΛΗΣ   ΑΛΑΤΖΑΣ

ΑΣΠΡΟΥ  15.30
ΑΣΠΡΟ-ΜΑΝΔΑΛΟ  Α1
ΓΙΑΛΑΜΟΥΙΔΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ   15.30
ΝΗΣΙ-ΒΟΡΕΙΝΟ Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΖΙΩΓΛΗΣ   ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ   15.30
ΦΟΥΣΤΑΝΗ-ΥΔΡΑΙΑ  Α1ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ  15.30
ΚΕΡΑΣΙΑ-ΓΑΡΕΦΙ   Α1ος
ΓΙΑΓΚΟΣ     ΑΡΕΣΤΗΣ    ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ   15.30
ΔΩΡΟΘΕΑ-ΑΡΝΙΣΣΑ   Α1ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ    ΣΙΩΝΗΣ Α.

ΠΡΟΜΑΧΩΝ  15.30
ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΙΔΑ   Α1ος
ΖΓΟΥΡΟΣ   ΤΣΙΠΑΣ Β.   ΒΛΑΔΙΚΑΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ  15.30
ΑΡΣΕΝΙ-ΚΑΛΗ    Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.    ΔΕΛΙΟΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ   15.30
ΕΣΩΒΑΛΤΑ-Π. ΗΛΙΑΣ  Α2ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ   ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΆΙΦΥΤΟΥ   15.30
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ-ΜΕΛΙΣΣΙ    Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ   15.30
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ   Α2ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ  15.30
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ-ΑΞΟΣ    Α2ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   15.30
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ-ΞΙΦΙΑΝΗ  Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ    ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  15.30
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΖΕΡΒΗ   Β1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ  15.30
ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ-ΑΓΡΑΣ   Β1
ΓΑΤΣΟΣ   ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ     ΚΥΡΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ    15.30
ΑΛΜΩΠΟΣ-ΡΙΖΟ   Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ     ΤΣΙΠΑΣ Δ.   ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ    15.30
ΑΨΑΛΟΣ-Ν. ΠΕΛΛΑ  Α1
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ   ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.

ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ   15.30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.Β. – ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   Α1
ΑΡΓΥΡΟΣ     ΣΙΠΚΑΣ Ι.  ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   15.30
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ  Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΖΙΩΓΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ

ΤΣΑΚΩΝ   15.30
ΤΣΑΚΟΙ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.   ΑΡΕΣΤΗΣ

Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ  15.30
Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΑΘΥΡΑ  Α2ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.    ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΚΟΓΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ  15.30
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ  Α2ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.     ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ    15.30
Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ    Α2ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.   ΚΥΡΡΟΥ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30
ΜΕΣΗΜΕΡΙ-ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   Β1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ    ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ   15.30
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ-ΣΩΣΑΝΔΡΑ  Β1
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΓΙΑΝΓΚΟΣ   ΜΗΤΩΝΑΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ   15.30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ   Β1
ΤΣΙΠΑΣ Β.   ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου