Thursday, 1 October, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (17-18/1) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (17-18/1) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/1

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΡΙΖΟ Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ      ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ       ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΡΙΖΑΡΙ – Κ.ΒΡΥΣΗ Α1
ΓΙΑΛΑΜΟΥΊΔΗΣ                ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.                ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ – ΑΨΑΛΟΣ Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΟΡΜΑΣ 15.00
ΟΡΜΑ – ΝΗΣΙ Α1ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΣΚΟΥΛΗΣ             ΑΡΕΣΤΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΔΩΡΟΘΕΑ – ΓΑΡΕΦΙ  Α1ος
ΖΓΟΥΡΟΣ              ΑΛΑΤΖΑΣ             ΜΙΣΚΟΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΚΕΡΑΣΙΑ – ΙΔΑ Α1ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ     ΣΙΠΚΑΣ  Σ.            ΜΗΤΩΝΑΣ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΤΣΑΚΟΙ – ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ               ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ – ΑΡΣΕΝΙ Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΜΗΤΡΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙ Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ               ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ      ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ – ΑΞΟΣ Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ      ΣΙΠΚΑΣ  Ι.             ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ – ΑΘΥΡΑ Α2ος
ΑΡΓΥΡΟΣ              ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ        ΚΟΓΙΟΣ

ΚΑΛΗΣ  15.00
ΚΑΛΗ – Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ – ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.      ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΑΓΡΑ     15.00
ΑΓΡΑΣ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ Β1
ΤΣΙΠΑΣ  Β.            ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ         ΚΛΑΤΖΙΔΟΥ

ΞΙΦΙΑΝΗΣ 15.00
ΞΙΦΙΑΝΗ – ΜΕΣΗΜΕΡΙ Β1
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ         ΜΙΛΤΣΗΣ             ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

Α.ΛΟΥΚΑ 15.00
Α.ΛΟΥΚΑΣ – ΔΑΜΙΑΝΟ Β2
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ     ΓΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ – Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Β2
ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΚΥΡΟΥ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/1                                                                   

Ν.ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Ν.ΠΕΛΛΑ – ΠΕΛΛΑ Α1
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΑΣΠΡΟ – ΑΛΜΩΠΟΣ Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ                    ΖΙΩΓΛΗΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΠΡΟΑΜΧΟΙ – ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ      ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΥΔΡΑΙΑ Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ        ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.  ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΒΟΡΕΙΝΟ – ΦΟΥΣΤΑΝΗ  Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΣΙΠΚΑΣ  Ι.             ΣΚΟΥΛΗΣ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ                Α2ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ         ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΜΗΤΡΟΥ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ        ΣΙΠΚΑΣ  Σ.           ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ – Π.ΗΛΙΑΣ Α2ος
ΓΕΩΡΓΙΟΥ      ΚΥΡΟΥ         ΚΟΓΙΟΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ               Β1
ΑΡΕΣΤΗΣ        ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.       ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΖΕΡΒΗ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ Β1
ΤΣΙΠΑΣ  Β.            ΖΓΟΥΡΟΣ              ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ Β1
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ       ΑΛΑΤΖΑΣ             ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ – ΔΡΟΣΕΡΟ Β2
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ      ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 15.00
ΑΓΡΟΣΥΚΙΑ – ΓΥΨΟΧΩΡΙ Β2
ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ   ΜΗΤΩΝΑΣ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΠΕΤΡΙΑ – ΡΑΧΩΝΑ Β2
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ         ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου