Thursday, 1 October, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (21-22/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (21-22/2) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2

ΜΑΝΔΑΛΟΥ  15.00
ΜΑΝΔΑΛΟ – Κ.ΒΡΥΣΗ    Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΔΕΛΛΙΟΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ – ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ  Α1
ΓΙΑΓΚΟΣ   ΣΙΠΚΑΣ  Ι.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Α.

Ν.ΠΕΛΛΑΣ   15.00
Ν.ΠΕΛΛΑ – ΡΙΖΑΡΙ   Α1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΑΛΑΤΖΑΣ    ΣΚΟΥΛΗΣ

ΑΣΠΡΟΥ    15.00
ΑΣΠΡΟ – ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ   Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Σ.     ΤΣΙΠΑΣ  Β.

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ     15.00
ΝΗΣΙ – ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ   Α1ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ    ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ     ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ    15.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ – ΓΑΡΕΦΙ  Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ    ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   15.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΡΝΙΣΣΑ   Α1ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΚΩΝ   15.00
ΤΣΑΚΟΙ – ΟΡΜΑ    Α1ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΓΑΤΣΟΣ    ΚΟΓΙΟΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ    15.00
ΚΕΡΑΣΙΑ – ΔΩΡΟΘΕΑ  Α1ος
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΤΣΙΠΑΣ  Δ.    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ   15.00
ΑΡΣΕΝΙ – Π.ΗΛΙΑΣ    Α2ος
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ    ΣΙΩΝΗΣ  Α.   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΘΥΡΩΝ     15.00
ΑΘΥΡΑ – ΑΞΟΣ   Α2ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΠΙΛΤΣΗΣ    ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΚΑΛΗΣ  15.00
ΚΑΛΗ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ   Α2ος
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ     ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ    ΚΥΡΟΥ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ   15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ   Α2ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΜΙΣΚΟΣ     ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ    15.00
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ – Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΑΡΕΣΤΗΣ

ΞΙΦΙΑΝΗΣ   15.00
ΞΙΦΙΑΝΗ – ΣΩΣΑΝΔΡΑ   Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ    Κ.  ΒΛΑΔΙΚΑΣ    ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ  15.00
ΜΕΣΗΜΕΡΙ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε   Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.    ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ     ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   15.00
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ    Β1
ΖΓΟΥΡΟΣ     ΣΙΩΝΗΣ  Β.   ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.

ΔΑΜΙΑΝΟΥ   15.00
ΔΑΜΙΑΝΟ – Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ   Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ      ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.     ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ   15.00
ΓΥΨΟΧΩΡΙ – Α.ΛΟΥΚΑΣ  Β2
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.    ΜΗΤΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/2

ΡΙΖΟΥ    15.00
ΡΙΖΟ – ΑΨΑΛΟΣ    Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ     ΣΙΠΚΑΣ  Ι.    ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ

ΥΔΡΑΙΑΣ    15.00
ΥΔΡΑΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   Α1ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ   ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ    15.00
ΒΟΡΕΙΝΟ – ΙΔΑ  Α1ος
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ     ΠΙΛΤΣΗΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ  Α.

Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ   15.00
Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙ    Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ   15.00
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ – ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ   Α2ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ    Σ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ  15.00
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ – ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ   Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ      ΑΛΑΤΖΑΣ     ΖΓΟΥΡΟΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   15.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ – ΖΕΡΒΗ   Β1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΑΓΡΑΣ   Β1
ΒΛΑΔΙΚΑΣ   ΜΙΣΚΟΣ   ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ  Β1
ΤΣΙΠΑΣ  Β.   ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΜΙΛΤΣΗΣ

ΠΕΤΡΙΑΣ    15.00
ΠΕΤΡΙΑ – ΣΦ ΠΑΟΚ Γ  Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ     ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ   15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ – ΡΑΧΩΝΑ   Β2
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ       ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου