Tuesday, 29 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (28/2-1/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (28/2-1/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1 

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00
ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ – ΜΑΝΔΑΛΟ   Α1
ΑΡΓΥΡΟΣ    ΣΙΠΚΑΣ Ι.    ΠΙΛΤΣΗΣ

ΙΔΑΣ   15.00
ΙΔΑ – ΛΟΥΤΡΑΚΙ     Α1ος
ΦΩΤΙΑΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ   15.00
ΓΑΡΕΦΙ – ΤΣΑΚΟΙ    Α1ος
ΖΓΟΥΡΟΣ  ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ   ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ   15.00
ΑΡΝΙΣΣΑ – ΠΡΟΜΑΧΟΙ  Α1ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ  ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΟΡΜΑΣ  15.00
ΟΡΜΑ – ΚΕΡΑΣΙΑ  Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ   ΓΑΤΣΟΣ

ΑΘΥΡΩΝ   15.00
ΑΘΥΡΑ – ΑΡΣΕΝΙ  Α2ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ

ΑΞΟΥ     15.00
ΑΞΟΣ – Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΚΥΡΟΥ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ – ΕΣΩΒΑΛΤΑ    Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΖΙΩΓΛΗΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ  15.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ  Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΜΙΣΚΟΣ    ΜΗΤΡΟΥ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ   15.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ  Β1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ    ΣΚΟΥΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ – ΠΑΟΚ ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΣ   Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.   ΑΛΑΤΖΑΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ   15.00
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – Α.ΛΟΥΚΑΣ  Β2
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ     ΣΙΩΝΗΣ Α.   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/3                                                                     

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   11.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ    Β1
ΑΡΕΣΤΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.    ΚΟΓΙΟΣ

ΑΨΑΛΟΥ   15.00
ΑΨΑΛΟΣ – ΑΣΠΡΟ   Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΖΙΩΓΛΗΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΛΛΑΣ  15.00
ΠΕΛΛΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ   Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ   ΜΗΤΡΟΥ   ΠΙΛΤΣΗΣ

ΣΤ.Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ    15.00
Κ.ΒΡΥΣΗ – Ν.ΠΕΛΛΑ  Α1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Σ.    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ             15.00
ΡΙΖΑΡΙ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ      Α1
ΦΩΤΙΑΣ                ΔΕΛΛΙΟΣ              ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΥΔΡΑΙΑΣ    15.00
ΥΔΡΑΙΑ – ΝΗΣΙ   Α1ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   15.00
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ – ΒΟΡΕΙΝΟ   Α1ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ     ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.   ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ      15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΦΟΥΣΤΑΝΗ              Α1ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.    ΣΚΟΥΛΗΣ     ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.

Π.ΗΛΙΑ 15.00
Π.ΗΛΙΑΣ – ΚΑΛΗ  Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ   15.00
ΜΕΛΙΣΣΙ – ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ   Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν   ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ   15.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ – ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος
ΑΡΓΥΡΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΚΥΡΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ   15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ – Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ    Α2ος
ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ    ΣΙΠΚΑΣ Ι.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΖΕΡΒΗ – ΞΙΦΙΑΝΗ             Β1
ΤΣΙΠΑΣ Β.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ Α.   ΚΛΑΤΖΙΔΟΥ

ΑΓΡΑ   15.00
ΑΓΡΑΣ – ΜΕΣΗΜΕΡΙ         Β1
ΜΙΣΚΟΣ   ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε – ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ   Β1
ΒΛΑΔΙΚΑΣ    ΤΣΙΠΑΣ Δ.    ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ

ΡΑΧΩΝΑΣ   15.00
ΡΑΧΩΝΑ – ΣΦ ΠΑΟΚ Γ    Β2
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ    15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ – ΓΥΨΟΧΩΡΙ  Β2
ΑΛΑΤΖΑΣ   ΣΙΩΝΗΣ Α.   ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ  15.00
ΔΡΟΣΕΡΟ – ΠΕΤΡΙΑ   Β2
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΜΗΤΩΝΑΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου