Monday, 21 September, 2020

Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 21-25/3

Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 21-25/3

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00
Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 11.00
Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΑΨΑΛΟΥ 11.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.00
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 12.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 13.00
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 13.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/3

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική 

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/3

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 16.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.30
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30
Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΕΡΑΙΑΣ 16.30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.30
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Α. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου