Tuesday, 22 September, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (28/2-1/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (28/2-1/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 24η αγωνιστική

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος 22η αγωνιστική

ΙΔΑΣ 15.00
ΜΑΚ.ΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΟΡΜΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική

ΑΘΥΡΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΑΞΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚ.ΚΑΡΑΤΖ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/3

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική

ΑΨΑΛΟΥ 15.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00
ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική

ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ. – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική

Π. ΗΛΙΑ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/3

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική

ΡΙΖΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου