Tuesday, 7 February, 2023
Τελευταίες Ειδήσεις

ΕΠΣ Πέλλας: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-11-14-15 & 18-4-2018

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγωνιστικών υποχρεώσεων των ομάδων της ΕΠΣ Πέλλας μέχρι τις 18 Απριλίου 2018.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04/04/2018

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική

16:30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

 

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική

16:30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16:30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

16:30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

16:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

16:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

16:30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11/04/2018

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 22η αγωνιστική

17:00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

17:00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

17:00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

17:00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

17:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14/04/2018

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική

17:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

 

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική

17:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

 

B’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

16:30 ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15/04/2018

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 23η αγωνιστική

17:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

17:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

17:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

 

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 22η αγωνιστική

17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

17:00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

17:00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

17:00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

 

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική

17:00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ. ΒΡΥΣΗΣ

17:00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

17:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

17:00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

17:00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

17:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

 

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΑΠΟΝΟΜΗ ΕΠΑΘΛΟΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ)

16:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΠΕΛΛΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΗΣ)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18/04/2018

 

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική

17:00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

17:00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

17:00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

17:00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

17:00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

17:00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου