Saturday, 14 December, 2019
Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων Σαββατοκύριακου 23-24/11

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων Σαββατοκύριακου 23-24/11

Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων Σαββατοκύριακου 23-24/11
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.11.2019
K14 7η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.30 ΑΛΜΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 11.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.11.2019
K16 7η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 12.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2 × three =