Thursday, 17 October, 2019
Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21,22 και Τετάρτης, 25/9

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21,22 και Τετάρτης, 25/9

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21,22 και Τετάρτης, 25/9
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.09.2019
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.09.2019
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΩΜΑΧΟΙ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.09.2019
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΙΠΕΡΙΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΩΜΑΧΟΙ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Π. ΗΛΙΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ – ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 17.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

10 + seventeen =