Sunday, 1 November, 2020

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 14,17,18 και 21/10/2020

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 14,17,18 και 21/10/2020

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ-ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 16.30 ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΑ 2018-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥ-ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.10.2020
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 16.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ-Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΓΡΑ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΞΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ-ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.10.2020
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.10.2020
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ-ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 16.30 ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου