Tuesday, 19 January, 2021

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 21, 24 και 25/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας, ποδοσφαιρικής περιόδου 2017/18ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.03.2018

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
16.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
16.00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
16.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
16.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
16.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
16.00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ
16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
16.00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
16.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ. ΒΡΥΣΗΣ
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
16.00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 – Ν. ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
16.30 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
16.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
16.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
16.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
16.30 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
16.30 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
16.30 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
16.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
16.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου