Monday, 22 July, 2019
Home / Αθλητικά / Ποδόσφαιρο / Α’ Πέλλας / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 23,24 και 27/2/2019

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 23,24 και 27/2/2019

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων για το Σαββατοκύριακο 23,24 και της Τετάρτης, 27/2/2019 στα γήπεδα της Πέλλας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.02.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 17η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
Π. ΗΛΙΑ 15.00 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.02.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 17η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.02.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.Κ ΒΡΥΣΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

nineteen + 8 =