Friday, 22 November, 2019
Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 19 και 20/10/2019

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 19 και 20/10/2019

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 19 και 20/10/2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.10.2019
K16 2η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
K14 2η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 13.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΑΛΜΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣ – ΑΘΛΗΤ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝ ΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 11.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K6 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.10.2019
K16 -2η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

5 × 2 =