Sunday, 12 July, 2020

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 25-26/1/2020

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων Σαββατοκύριακου, 25-26/1/2020 στα γήπεδα της Πέλλας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.01.2020
K16 12η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 12.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 11.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

Δείτε εδώ και το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ: ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 22, 25 και 26/1/2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.01.2020
K16 12η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 12.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΛΜΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου