Saturday, 8 August, 2020

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων 1-2/2/2020

Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων Σαββατοκύριακου 1-2/2/2020, στα γήπεδα της Πέλλας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.02.2020
K16 13η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
K14 13η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 10.30 ΑΛΜΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 10.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2020
K16 13η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
K14 13η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου