Thursday, 22 August, 2019
Home / Αθλητικά / Η κλήρωση της Β’ Ερασιτεχνικής – Όλοι οι αγώνες

Η κλήρωση της Β’ Ερασιτεχνικής – Όλοι οι αγώνες

Τη γνώριμη Αστραπή Ζέρβης υποδέχεται στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο Μακεδονικός Έδεσσας όπως ανέδειξε η σημερινή κλήρωση.
Το πρωτάθλημα φέτος θα είναι αισθητά μικρότερο με μόλις 8 ομάδες και συνολικά 14 αγωνιστικές, με έναρξη το Σαββατοκύριακο 13-14 Οκτώβρη.
Για να καλυφθεί το αγωνιστικό κενό η επιτροπή πρωταθλημάτων προσανατολίζεται στη διεξαγωγή μίνι πρωταθλήματος μπαράζ μεταξύ των 4 πρώτων του ομίλου.
Η οριστική μορφή του πρωταθλήματος θα γίνει γνωστή με την τροποποίηση του κανονισμού που αναμένεται να εκδώσει η ΕΠΣ.
Η κλήρωση της Β ερασιτεχνικής – Όλοι οι αγώνες
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
1η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –
2η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –
3η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –
4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –
5η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: –
6η αγωνιστική
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: –
7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
1η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –
2η αγωνιστική
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ: –
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: –
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –
3η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: –
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ: –
4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –
5η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: –
6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: –
7η αγωνιστική
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

eight + thirteen =