Thursday, 13 August, 2020

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας – Δόξα Μαυροβουνίου ζωντανά στο Σέντρα Πέλλας

Μη χάσετε και σήμερα την εκπομπή «Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας» στις 16:30 με τον Γιώργο Δημητριάδη.

Με τη χθεσινή ισοπαλία της πρωτοπόρου Δόξας Μελισσίου στην έδρα του Απόλλων Κρύας Βρύσης, η αγωνία κορυφώνεται σήμερα με τον αγώνα Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας – Δόξα Μαυροβουνίου, όπου οι κυπελλούχοι Πέλλας με νίκη «πιάνουν» στους 60 βαθμούς την ομάδα του Μελισσίου.

Μπορείτε να ακούσετε ΖΩΝΤΑΝΑ και αποκλειστικά τον αγώνα μέσα από το Σέντρα Πέλλας web radio και σε αναμετάδοση από το Ράδιο Αλμωπία στους 97,1 fm, σε περιγραφή του Γιάννη Μίγγα.

Επίσης ζωντανή ενημέρωση και για τα αποτελέσματα όλων των σημερινών αγώνων στα πρωταθλήματα της Ένωσης Πέλλας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

Α1 Ερασιτεχνική (23η αγωνιστική)

17:00 Όλυμπος Αψάλου – Δόξα Μανδάλου

Διαιτητές: Δεμερτζής Χ., Αλατζάς, Αλμαλιώτης

17:00 Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας – Δόξα Μαυροβουνίου

Διαιτητές: Φωτιάς, Δέλλιος, Τετραγώνης

17:00 Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Εξαπλατάνου

Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Δεμερτζής Ν. Κουπαράνη

Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική)

17:00 Θύελλα Σαρακηνών – Ευρωπός Φούστανης

Διαιτητές: Βασιλειάδης. Κεσίσογλου Κ., Κόλλιος

17:00 Άρης Νησίου – Ελπίδα Έδεσσας

Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Κεσίσογλου Γ., Καραγιάννης

17:00 Δόξα Μεγαπλατάνου – Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας

Διαιτητές: Αργυρός, Παρούτογλου, Μιχαηλίδου

17:00 Μάυρη Θύελλα Λυκοστόμου – Άρης Υδραίας

Διαιτητές: Καρατζάς, Ζανταρίδης, Λεμονίδης

17:00 Ηρακλής Γαρεφίου – Ορφέας Ριζαρίου

Διαιτητές: Δαργινίδης, Κουκούλης Δ., Τυριακίδου

Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

17:00 Άρης Παλαιφύτου – Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης

Διαιτητές: Ραμπούσης, Κουκούλης Σ., Μιχάλογλου

17:00 Φίλιππος Σταυροδρομίου – Νίκη Αξού

Διαιτητές: Γιουματζίδης, Αδραμάνης, Μίσκος

17:00 Άρης Αμπελειών – Ολυμπιακός Γαλατάδων

Διαιτητές: Γιάγκος, Τσικόγλου, Σηπάκης Γ.

17:00 Άρης Αθύρων – Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού

Διαιτητές: Καρυπίδης, Μητώνας, Μπέτας

17:00 Φίλιππος Γιαννιτσών – Άρης Λιπαρού

Διαιτητές: Τρυψιάνης, Δινάκης, Σιώνης Β.

Β’ Ερασιτεχνική (Φιλικός αγώνας για απονομή επάθλων στους πρωταθλητές – Γήπεδο Καλής)

16:30 Αναγέννηση Δωροθέας – Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας

Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Μανωλάκης, Σαπουντζή

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου