Friday, 3 December, 2021

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (10-11/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (10-11/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10

ΠΡΟΜΑΧΩΝ   16.30
ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ     Α1
ΦΩΤΙΑΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ    ΖΙΩΓΛΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ     16.30
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ-ΑΛΜΩΠΟΣ  Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ     ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ   16.30
ΑΡΝΙΣΣΑ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ    Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.  ΠΙΛΤΣΗΣ   ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΟΡΜΑΣ 16.30
ΟΡΜΑ-ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ              Α1ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΜΙΣΚΟΣ     ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ    16.30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΝΗΣΙ   Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΑΛΑΤΖΑΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   16.30
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ-ΦΟΥΣΤΑΝΗ    Α1ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ      ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.   ΓΙΑΓΚΟΣ

ΚΑΛΗΣ  16.30
ΚΑΛΗ-ΒΟΡΕΙΝΟ    Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΒΛΑΔΙΚΑΣ   ΜΙΛΤΣΗΣ

ΑΞΟΥ     16.30
ΑΞΟΣ-ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ           Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ      ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ    16.30
ΔΡΟΣΕΡΟ-ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ  Α2ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΙΠΚΑΣ  Ι.     ΜΗΤΡΟΥ

ΥΔΡΑΙΑΣ   16.30
ΕΘΝΙΚΟΣ Α-ΖΕΡΒΗ    Β1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΚΥΡΟΥ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ   16.30
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ-ΣΩΣΑΝΔΡΑ     Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.    ΣΙΠΑΚΗΣ    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ     16.30
Σ.Φ. ΠΑΟΚ Γ-Α. ΛΟΥΚΑΣ    Β2
ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ     ΜΗΤΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ    16.30
Ν ΑΕΤΟΣ Σ-ΛΙΠΟΧΩΡΙ    Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΔΙΝΑΚΗΣ

ΛΙΠΑΡΟΥ    16.30
ΛΙΠΑΡΟ-ΕΣΩΒΑΛΤΑ   Β2
ΑΡΕΣΤΗΣ    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10

ΡΙΖΟΥ   16.30
ΡΙΖΟ-ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ    Α1
ΑΡΓΥΡΟΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Ι.    ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.

ΑΣΠΡΟΥ    16.30
ΑΣΠΡΟ-ΜΑΝΔΑΛΟ     Α1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   16.30
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ   Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ     ΑΛΑΤΖΑΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ

ΑΨΑΛΟΥ     16.30
ΑΨΑΛΟΣ-ΠΕΛΛΑ     Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ      16.30
ΡΙΖΑΡΙ-ΤΣΑΚΟΙ  Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΚΥΡΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ    16.30
ΕΛΠΙΔΑ Ε-ΓΑΡΕΦΙ    Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ   16.30
Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ    Α2ος
ΦΩΤΙΑΣ     ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ     ΜΙΣΚΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ    16.30
ΜΕΛΙΣΣΙ-Ν. ΠΕΛΛΑ   Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.    ΜΗΤΡΟΥ    ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ   16.30
ΑΡΣΕΝΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ    Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ     ΠΙΛΤΣΗΣ   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ   16.30
ΠΑΟΚ Γ-ΓΥΨΟΧΩΡΙ   Α2ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΔΙΝΑΚΗΣ    ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    16.30
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ-ΔΑΜΙΑΝΟ    Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΖΙΩΓΛΗΣ   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε-ΑΓΡΑ  Β1
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ     ΣΙΠΑΚΗΣ    ΚΛΑΤΖΙΔΟΥ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ    16.30
ΔΩΡΟΘΕΑ-ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ     Β1
ΤΣΙΠΑΣ  Β.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ   ΣΙΩΝΗΣ  Β.

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ    16.30
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  Β1
ΒΛΑΔΙΚΑΣ     ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΓΑΤΣΟΣ

ΡΑΧΩΝΑΣ    16.30
ΡΑΧΩΝΑ-ΠΕΤΡΙΑ   Β2
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.    ΜΗΤΩΝΑΣ

ΑΘΥΡΩΝ   16.30
ΑΘΥΡΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ   Β2
ΚΑΡΑΤΖΑΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου