Wednesday, 23 June, 2021

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (14-15/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (14-15/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11

ΠΕΛΛΑΣ     15.00
ΠΕΛΛΑ-ΡΙΖΟ      Α1
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ   15.00
ΑΡΝΙΣΣΑ-ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ    ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.

ΡΙΖΑΡΙΟΥ    15.00
ΡΙΖΑΡΙ-ΚΕΡΑΣΙΑ    Α1ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ     ΠΕΡΔΙΚΑΣ     ΓΑΤΣΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ   15.00
ΕΛΠΙΔΑ Ε-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.   ΜΗΤΩΝΑΣ

ΚΑΛΗΣ  15.00
ΚΑΛΗ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ   Α1ος
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΜΗΤΡΟΥ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ    15.00
ΓΑΡΕΦΙ-ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ    Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΜΙΣΚΟΣ    ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

ΤΣΑΚΩΝ     15.00
ΤΣΑΚΟΙ-ΝΗΣΙ     Α1ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ     ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ    15.00
ΔΡΟΣΕΡΟ-ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ     Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΠΙΛΤΣΗΣ      ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ    ΜΠΑΛΛΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ   15.00
ΠΑΟΚ Γ-ΜΕΛΙΣΣΙ     Α2ος
ΖΙΩΓΛΗΣ     ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ    15.00
ΔΑΜΙΑΝΟ-ΑΞΟΣ    Α2ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ    ΑΡΕΣΤΗΣ    ΤΣΙΠΑΣ  Β.

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    15.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ-Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ    Α2ος
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ      ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ     ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.      ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ    15.00
ΔΩΡΟΘΕΑ-ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ    Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΜΙΛΤΣΗΣ      ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   15.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ-ΖΕΡΒΗ    Β1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.   ΣΙΩΝΗΣ  Β.

ΑΓΡΑ   15.00
ΑΓΡΑΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ    Β1
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ     15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ-ΡΑΧΩΝΑ    Β2
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ.Β.    15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ-ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν. Κ.Β.    Β2
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΣΙΠΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11

ΣΩΣΑΝΔΡΣ  11.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Α Β1
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.  ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ    15.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΑΣΠΡΟ   Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ      ΣΙΠΚΑΣ  Ι.     ΠΙΛΤΣΗΣ     ΜΠΙΝΟΣ

ΑΨΑΛΟΥ     15.00
ΑΨΑΛΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Γ    Α1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΜΙΣΚΟΣ    ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ    ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ   15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ-ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   Α1
ΑΡΓΥΡΟΣ   ΜΗΤΡΟΥ    ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ    ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ    15.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ    Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ  ΑΛΑΤΖΑΣ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΒΥΡΩΖΗΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ   15.00
ΜΑΝΔΑΛΟ-ΑΛΜΩΠΟΣ Α1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.   ΧΑΡΙΣΗΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ     15.00
ΒΟΡΕΙΝΟ-ΟΡΜΑ   Α1ος
ΑΡΕΣΤΗΣ    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ    ΓΑΤΣΟΣ

Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ    15.00
Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΑΡΣΕΝΙ              Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ   15.00
ΓΥΨΟΧΩΡΙ-ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ  ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ     15.00
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ-Ν. ΠΕΛΛΑ Α2ος
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ    ΖΙΩΓΛΗΣ    ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ      15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε    Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.    ΜΙΛΤΣΗΣ     ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ   15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ Γ-ΑΘΥΡΑ   Β2
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΒΛΑΔΙΚΑΣ    ΤΣΙΠΑΣ  Β.

ΛΙΠΑΡΟΥ    15.00
ΛΙΠΑΡΟ-Ν ΑΕΤΟΣ Σ   Β2
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ   15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ-Α. ΛΟΥΚΑΣ    Β2
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.    ΖΓΟΥΡΟΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου