Wednesday, 30 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (19-20/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (19-20/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12

ΠΡΟΜΑΧΩΝ  15.00
ΠΡΟΜΑΧΟΙ    ΜΑΝΔΑΛΟ   Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ   ΜΠΙΝΟΣ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ   15.00
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΜΗΤΡΟΥ  ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑ  Α1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ    15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ    ΛΟΥΤΡΑΚΙ    Α1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ   ΑΡΕΣΤΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ  15.00
ΝΗΣΙ  ΒΟΡΕΙΝΟ      Α1ος
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ    15.00
ΑΡΝΙΣΣΑ     ΤΣΑΚΟΙ Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΜΙΛΤΣΗΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ    15.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ   ΡΙΖΑΡΙ   Α1ος
ΦΩΤΙΑΣ   ΓΙΑΓΚΟΣ    ΒΛΑΔΙΚΑΣ     ΒΥΡΩΖΗΣ

ΟΡΜΑΣ  15.00
ΟΡΜΑ   ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ  Α1ος
ΖΙΩΓΛΗΣ     ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.  ΜΗΤΩΝΑΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ     15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ   ΓΥΨΟΧΩΡΙ   Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΚΥΡΟΥ    ΓΑΤΣΟΣ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ   15.00
Ν. ΠΕΛΛΑ   ΔΑΜΙΑΝΟ   Α2ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ    15.00
ΜΕΛΙΣΣΙ    ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ    ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ   ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   15.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ    ΔΩΡΟΘΕΑ   Β1
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ.  ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ   15.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ   ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ   Β1
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΓΡΑΣ   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε   Β1
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ   Α. ΛΟΥΚΑΣ     Β2
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ    15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ  Π. ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Β2
ΤΣΙΠΑΣ Β.    ΠΕΡΔΙΚΑΣ   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ    15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ    ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ   Α1
ΦΩΤΙΑΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ   ΜΗΤΡΟΥ    ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ    15.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ   ΓΑΡΕΦΙ Α1ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   ΕΛΠΙΔΑ Ε   Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ    15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ   ΚΕΡΑΣΙΑ   Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΜΗΤΩΝΑΣ

Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ    15.00
Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ    ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ   Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΖΙΩΓΛΗΣ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ   15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ   ΠΑΟΚ Γ Α2ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΜΙΛΤΣΗΣ

Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ    15.00
Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ     ΔΡΟΣΕΡΟ   Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ

ΑΞΟΥ   15.00
ΑΞΟΣ   ΑΡΣΕΝΙ Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ     ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ   ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΖΕΡΒΗ   ΕΘΝΙΚΟΣ Α   Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.     ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΙΩΝΗΣ  Β.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ    15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ     ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ   Β1
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ.   ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΠΕΤΡΙΑΣ   15.00
ΠΕΤΡΙΑ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ   Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΚΥΡΟΥ     ΓΑΤΣΟΣ

ΛΙΠΑΡΟΥ   15.00
ΛΙΠΑΡΟ    ΡΑΧΩΝΑ    Β2
ΤΣΙΠΑΣ Β.    ΒΛΑΔΙΚΑΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΑΘΥΡΩΝ    15.00
ΑΘΥΡΑ  Ν ΑΕΤΟΣ Σ   Β2
ΜΑΥΡΙΔΗΣ    ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου