Friday, 30 October, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (21-22/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (21-22/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11

ΡΙΖΑΡΙΟΥ    15.00
ΡΙΖΑΡΙ-ΑΡΝΙΣΣΑ      Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ  ΔΕΛΛΙΟΣ   ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   15.00
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ-ΕΛΠΙΔΑ Ε  Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ   15.00
ΚΕΡΑΣΙΑ-ΒΟΡΕΙΝΟ   Α1ος
ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΒΛΑΔΙΚΑΣ           ΜΗΤΡΟΥ

ΟΡΜΑΣ   15.00
ΟΡΜΑ-ΓΑΡΕΦΙ   Α1ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Ι.   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ   15.00
ΑΡΣΕΝΙ-ΠΑΟΚ Γ   Α2ος
ΓΑΤΣΟΣ    ΚΥΡΟΥ     ΠΙΛΤΣΗΣ

ΑΞΟΥ    15.00
ΑΞΟΣ-ΓΥΨΟΧΩΡΙ   Α2ος
ΑΡΓΥΡΟΣ     ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ    15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Α-ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ   Β1
ΑΡΕΣΤΗΣ    ΜΙΣΚΟΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ   15.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ-ΖΕΡΒΗ    Β1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ     ΣΗΠΑΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε-ΣΩΣΑΝΔΡΑ    Β1
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.   ΓΙΑΓΚΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ   15.00
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ-ΑΓΡΑΣ    Β1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ     ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ   15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ  Β1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ   15.00
Ν ΑΕΤΟΣ ΣΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.Β.   Β2
ΖΙΩΓΛΗΣ    ΖΓΟΥΡΟΣ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ    15.00
ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ-ΠΕΤΡΙΑ   Β2
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ    ΜΗΤΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11 

ΠΡΟΜΑΧΩΝ  15.00
ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΑΨΑΛΟΣ    Α1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ     ΖΙΩΓΛΗΣ   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ   ΜΠΙΝΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ    15.00
ΠΕΛΛΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ    Α1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΜΗΤΡΟΥ    ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ    15.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΣΠΡΟ  Α1
ΦΩΤΙΑΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.   ΔΕΛΛΙΟΣ   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ   15.00
ΜΑΝΔΑΛΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ Γ  Α1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΣΙΠΚΑΣ Ι.   ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ     ΧΑΡΙΣΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ-ΡΙΖΟ   Α1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.    ΒΛΑΔΙΚΑΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ    Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ    ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ   ΑΛΑΤΖΑΣ    ΒΥΡΩΖΗΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ   15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΚΑΛΗ     Α1ος
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.      ΓΑΤΣΟΣ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ    15.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ-ΤΣΑΚΟΙ   Α1ος
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ     ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΦΟΥΣΤΑΝΗ    Α1ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ     ΚΥΡΟΥ    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ    15.00
ΔΡΟΣΕΡΟ-Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΜΙΛΤΣΗΣ    ΣΙΩΝΗΣ  Β.

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ    15.00
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ-ΔΑΜΙΑΝΟ    Α2ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΜΙΣΚΟΣ     ΤΣΙΠΑΣ Β.   ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ    15.00
ΜΕΛΙΣΣΙ-ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ    Α2ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.   ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ     15.00
Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΠΑΠΑΛΙΦΥΤΟ  Α2ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΜΗΤΩΝΑΣ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ    15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ   Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.   ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΙΠΑΡΟΥ    15.00
ΛΙΠΑΡΟ-ΣΦ ΠΑΟΚ Γ    Β2
ΑΡΕΣΤΗΣ   ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΑΘΥΡΩΝ     15.00
ΑΘΥΡΑ-ΕΣΩΒΑΛΤΑ    Β2
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.   ΙΤΣΚΟΣ

ΡΑΧΩΝΑΣ    15.00
ΡΑΧΩΝΑ-ΛΙΠΟΧΩΡΙ   Β2
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ   ΠΙΛΤΣΗΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου