Monday, 18 January, 2021

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (24-25/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (24-25/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Γ          Α1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΣΙΠΚΑΣ  Ι.    ΜΙΣΚΟΣ    ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ     16.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΨΑΛΟΣ   Α1
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ   ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ    16.00
ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ-ΑΣΠΡΟ    Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ    ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΡΜΑΣ  16.00
ΟΡΜΑ-ΑΡΝΙΣΣΑ   Α1ος
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.    ΖΙΩΓΛΗΣ

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ   16.00
ΝΗΣΙ-ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ    Α1ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ     ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.

ΤΣΑΚΩΝ    16.00
ΤΣΑΚΟΙ-ΒΟΡΕΙΝΟ  Α1ος
ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ     ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.

ΓΑΡΕΦΙΟΥ   16.00
ΓΑΡΕΦΙ-ΚΑΛΗ   Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΑΞΟΥ   16.00
ΑΞΟΣ-Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ  Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΓΙΑΓΚΟΣ    ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ      16.00
Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΙ   Α2ος
ΑΡΓΥΡΟΣ    ΠΙΛΤΣΗΣ    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΜΠΑΛΛΗΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   16.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ   Β1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΜΗΤΡΟΥ    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΓΡΑ   16.00
ΑΓΡΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ    Β1
ΓΑΤΣΟΣ    ΚΥΡΟΥ   ΣΗΠΑΚΗΣ

ΖΕΡΒΗΣ  16.00
ΖΕΡΒΗ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε     Β1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΑΛΑΤΖΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡ Κ.ΒΡΥΣΗΣ    16.00
Π. ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.Β.- ΣΦ ΠΑΟΚ Γ      Β2
ΒΛΑΔΙΚΑΣ     ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΣΙΩΝΗΣ  Β.

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ   16.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ-ΛΙΠΑΡΟ    Β2
ΤΣΙΠΑΣ Β.    ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ     ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10

ΥΔΡΑΙΑΣ    11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Α-ΔΩΡΟΘΕΑ   Β1
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΡΙΖΟΥ    15.00
ΡΙΖΟ-ΠΡΟΜΑΧΟΙ      Α1
ΑΡΓΥΡΟΣ    ΖΙΩΓΛΗΣ   ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ   15.00
ΜΑΝΔΑΛΟ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ   Α1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ   ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ      15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ-ΠΕΛΛΑ Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΙΠΚΑΣ  Ι.     ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ    ΙΤΣΚΟΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ    15.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ   Α1ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΜΙΣΚΟΣ    ΤΣΙΠΑΣ  Β.

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ    15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΚΕΡΑΣΙΑ    Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ     ΑΛΑΤΖΑΣ   ΜΙΛΤΣΗΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ   15.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ-ΕΛΠΙΔΑ Ε    Α1ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.   ΚΥΡΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ   15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ   Α2ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.    ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ    15.00
Ν. ΠΕΛΛΑ-ΑΡΣΕΝΙ      Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ     ΜΗΤΡΟΥ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ-ΠΑΟΚ Γ    Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ     ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ   15.00
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ-ΔΑΜΙΑΝΟ    Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ     ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ    15.00
ΓΥΨΟΧΩΡΙ-ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ    Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ     ΠΙΛΤΣΗΣ     ΒΛΑΔΙΚΑΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ   15.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ-ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ  Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.     ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.

Α. ΛΟΥΚΑ   15.00
Α. ΛΟΥΚΑΣ-ΡΑΧΩΝΑ   Β2
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΠΕΤΡΙΑΣ    15.00
ΠΕΤΡΙΑ-ΑΘΥΡΑ Β2
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ   15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ. Β.  Β2
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ    ΣΙΩΝΗ  Μ.

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου