Saturday, 24 October, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (5-6/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (5-6/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12

ΜΑΝΔΑΛΟΥ   15.00
ΜΑΝΔΑΛΟ – ΑΨΑΛΟΣ   Α1
ΓΙΑΓΚΟΣ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΒΥΡΩΖΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ – ΛΟΥΤΡΑΚΙ   Α1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΜΗΤΡΟΥ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ     15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ – ΡΙΖΟ        Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΒΛΑΔΙΚΑΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ     15.00
ΔΑΜΙΑΝΟ – Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ     Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ     ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ     15.00
ΑΡΣΕΝΙ – ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ    Α2ος
ΑΡΓΥΡΟΣ      ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΠΙΛΤΣΗΣ

ΑΞΟΥ   15.00
ΑΞΟΣ – Ν.ΠΕΛΛΑ    Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΣΙΠΚΑΣ  Ι.     ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε – ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ    Β1
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ    ΣΙΩΝΗΣ  Β.

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ    15.00
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Α      Β1
ΚΟΓΙΟΣ    ΚΥΡΟΥ    ΓΑΤΣΟΣ

ΖΕΡΒΗΣ  15.00
ΖΕΡΒΗ – ΑΓΡΑΣ  Β1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΤΣΙΠΑΣ  Β.     ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.

ΠΕΡΙΦ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ    15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΣΦ ΠΑΟΚ Γ     Β2
ΑΡΕΣΤΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ      ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ    15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ – ΛΙΠΟΧΩΡΙ  Β2
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ      ΚΑΡΑΤΖΑΣ      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΡΑΧΩΝΑΣ     15.00
ΡΑΧΩΝΑ – Π.ΝΕΟΛΑΙΑ   Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12

ΔΩΡΟΘΕΑΣ    11.00
ΔΩΡΟΘΕΑ – ΣΩΣΑΝΔΡΑ Β1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ        ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

ΛΙΠΑΡΟΥ     11.00
ΛΙΠΑΡΟ – ΠΕΤΡΙΑ    Β1
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ     ΠΕΡΔΙΚΑΣ     ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ   15.00
ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ     Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΑΡΕΣΤΗΣ     ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ       ΜΠΙΝΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ      15.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΕΛΛΑ     Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ     ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ    ΧΑΡΙΣΗΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΑΣΠΡΟ     Α1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ     ΣΙΠΚΑΣ Ι.     ΠΙΛΤΣΗΣ      ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ   15.00
ΑΡΝΙΣΣΑ – ΚΑΛΗ     Α1ος
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΒΛΑΔΙΚΑΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ   15.00
ΓΑΡΕΦΙ – ΒΟΡΕΙΝΟ   Α1ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ     ΓΑΤΣΟΣ   ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΤΣΑΚΩΝ     15.00
ΤΣΑΚΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ Ε    Α1ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ       ΜΗΤΡΟΥ     ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ  15.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ – ΡΙΖΑΡΙ   Α1ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΓΡΑ   15.00
ΝΗΣΙ – ΚΕΡΑΣΙΑ   Α1ος
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.    ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ    15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ    Α1ος
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α        ΚΟΓΙΟΣ   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ    15.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ – ΟΡΜΑ  Α1ος
ΓΙΑΓΚΟΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.   ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ   15.00
ΠΑΟΚ Γ – ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ   Α2ος
ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΜΗΤΩΝΑΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ    15.00
ΔΡΟΣΕΡΟ – ΓΥΨΟΧΩΡΙ   Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ     ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ     15.00
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ   Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ    ΤΣΙΠΑΣ  Β.     ΜΙΛΤΣΗΣ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   15.00
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ    Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ   15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ      Β1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.        ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ    15.00
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – Α.ΛΟΥΚΑΣ  Β2
ΖΓΟΥΡΟΣ    ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ   ΣΗΠΑΚΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου