Thursday, 26 November, 2020

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας από 18 έως 22 Νοεμβρίου

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας από 18 έως 22 Νοεμβρίου

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 8η αγωνιστική

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΡΙΖΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΟΡΜΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΞΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ. – ΑΣ ΑΓΡΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 15.00
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 9η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΘΥΡΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου