Thursday, 23 September, 2021

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας Τετάρτης 23 και Σ/Κ 26 και 27/11/2016

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ της 23-11-2016

ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ      15.00     ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ            15.00     ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00     ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.11.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 8η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΙΠΕΡΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΓΡΑ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.11.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 8η αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 11.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου