Sunday, 26 September, 2021

Πρόγραμμα αγώνων 14, 17-18 και 21 Δεκεμβρίου 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.12.2016

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ              14.30     Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ

ΑΨΑΛΟΥ              14.30     ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΠΕΛΛΑΣ               14.30     Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ       14.30     ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.12.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 11η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.

ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΠΙΠΕΡΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΑΓΡΑ 15.00 ΑΣ ΑΓΡΑ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.12.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 11η αγωνιστική

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ – ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 11.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΡΑΧΩΝΑΣ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΔΑΦΝΗΣ 11.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.12.2016

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΓΡΑ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων 14, 17-18 και 21 Δεκεμβρίου 2016

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου