Friday, 3 December, 2021

Πρόγραμμα αγώνων 17 & 18/9/2016  

Οι αγώνες της ΕΠΣ Πέλλας για το διήμερο Σαββάτου και Κυριακής 17 και 18 Σεπτεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.09.2016 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΤΣΑΚΩΝ 17.00 ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.09.2016 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΤΣΑΚΩΝ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.00 Μ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – Μ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου